2020 AYC Fall Series
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
Waiver
Signed
4 Sport (J 70)
Daniel Coffman Mast USADC192 Group 1  
Seph Coster In the way   Group 1  
Brendan Guthrie Bow   Group 1  
Gregory Zurmuhlen Rush Chairman 715617T USAGZ3 Group 1  
Abientot (J 35)
Matthew Baker Headsail Trimmer   Group 1  
Peter Buchan Mast   Group 1  
Michael Johnson Bow   Group 1  
Roger Lant & Michael Welin 376990M    
Benjamin Singleton Main Trimmer   Group 1  
James Talay   Group 1  
Melissa Trost Pit 292023k   Group 1  
Max Vinocur Main Trimmer USAMV57 Group 1  
Sean Walker Spinnaker trimmer   Group 1  
Aunt Jean (J 35)
Dave Baechtold Main Trimmer   Group 1  
Roy Egrie Mast 292161R   Group 1  
brian mulhall Pro Bowler   Group 1  
Cameron Mulhall Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Debra Sagerholm Switch Flipper 188268i   Group 1  
James Sagerholm/AJ SYNDICATE In the way 188268i   Group 1  
John Sterne Floater 116479C   Group 1  
Merlin Suggs Bow USAMS243   Group 1  
Matt York Rush Chairman   Group 1  
Avenger (J 105)
Connor Hallett Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Adrian Schalk Princess   Group 1  
Keegan Steele Rush Chairman   Group 1  
Kelly White Princess    
John Wright In the way   Group 1  
Lachlan Younce Bow   Group 1  
Avita (J 30)
Brian Barone Pit   Group 1  
Stanley Carroll Bow 697706w USASC126 Group 1  
Dale Eager Foil Trimmer 280919S USADE31 Group 1  
Michael Lovendusky Main Trimmer   Group 1  
Charles McClaskey Other   Group 1  
Corrine Smith Pit   Group 1  
Steve VanPelt Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Daniel Watson Skipper 792937R    
Bat IV (J 105)
Amanda Gates Grinder   Group 1  
Andrew Kennedy Mid Bow 365406s USAAK35 Group 1  
Christina Mayor In the way USACM126 Group 1  
Nick Nastasi Rush Chairman   Group 1  
Warren Richter Switch Flipper    
Jackie Rolleri Pro Bowler    
Tom Ward Princess USATW73 USATW73 Group 1  
Blackout (Harbor 20)
Bonnie Steele Tactician   Group 1  
Ron Steele Skipper 161663R    
Blofish (Viper 640)
Evan Daugherty Tactician   Group 1  
Scott Patterson USASP67 Group 1  
Dailey Tipton 256500M   Group 1  
Breakaway (J 105)
Jameson Chalmers Bow   Group 1  
Richard Hinds 127246U USARH75  
Paul Merenbloom Headsail Trimmer   Group 1  
John Vilani Main Trimmer   Group 1  
Michele Ward Pit   Group 1  
Brilliant (Harbor 20)
Kenneth Appleton Skipper 654965F    
MARK BIRD Tactician 765472Y   Group 1  
Bullfrog (Harbor 20)
Orion Adelman Tactician   Group 1  
Skylar Adelman Navigator    
Tim Adelman    
Cheetah (Mumm 36 UC Mod)
Marc Briere Helm 372146S USAMB200 Group 1  
Rebecca Briere Spinnaker trimmer   Group 1  
Bob David Pit   Group 1  
Chuck Dohrman Mast   Group 1  
Russell Miller Headsail Trimmer   Group 1  
Scott Ward Main Trimmer 686840Y USASW92 Group 1  
Phil Wieser Bow   Group 1  
Chessie (J 105)
Emily Davis   Group 1  
Megan Fenlon Pit   Group 1  
John Kircher    
Mesh Mahan    
Barry Moss Tactician   Group 1  
Mark Riddle Mast 717740J   Group 1  
Committed (J 22)
Tracey Golde Headsail Trimmer   Group 1  
Ridgely Mackenzie Headsail Trimmer   Group 1  
Warren Richter    
Constellation (J 105)
Virendra Ghate In the way   Group 1  
Luke Gillcrist Wife    
Zach Medeiros Pit Assist   Group 1  
Maddy Ploch Handicaper   Group 1  
Riley Plosica Pit   Group 1  
Jahn Tihansky Chef   Group 3  
Corner of Sanity and Madness (J 22)
Todd Baker    
Jimmie Cockerill Headsail Trimmer   Group 3  
Chris Junge 177410P USACJ12 Group 1  
Crash (J 105)
Meagan Bryant Bow    
Andy Cherner    
Noah Cherner Spinnaker trimmer   Group 1  
Alice Christman Pit   Group 1  
Benjamin Lyon Spinnaker trimmer   Group 1  
Sara Morgan Watters Main Trimmer   Group 1  
Crescendo (J 105)
phil brandt Bow   Group 1  
Christian Fisher Main Trimmer   Group 1  
Angelo Guarino 373256X usaag80 Group 1  
Tom Horeff Headsail Trimmer   Group 1  
Amy Hribar Pit   Group 1  
Michael Morgan Spinnaker trimmer   Group 1  
Ctrl Alt Del (J 105)
Nikki Bruno Pit   Group 1  
Ben duPont 656203Z    
Michael Lerner Chef usaml107 usaml107 Group 1  
Renee Mehl Runners usajm Group 1  
John Meiser Pro Bowler   Group 1  
Paul Murphy Wife   Group 1  
DangerMouse (J 70)
Kristen Berry Chef 293716u USAKB4 Group 3  
Taz Coffey 688042v usatc96  
Emma Garschagen    
Alli Gutenkunst Headsail Trimmer 662375L USAAG119 Group 1  
Deep State (Viper 640)
Hollis Barth Headsail Trimmer   Group 1  
Patricia Pletcher Strategist   Group 1  
Walt Pletcher 212912I USAWP9  
Erik Wescott Headsail Trimmer   Group 1  
Delirium (J 33)
Nathan Haley Headsail Trimmer   Group 1  
Trevor Harney Tactician   Group 3  
Cody Knutson Mast   Group 1  
Regal Leftwich Bow   Group 1  
Eunice Lin Main Trimmer   Group 1  
David McCullough 125285X   Group 1  
Mark Rickling Headsail Trimmer   Group 1  
Different Drummer (Fast 40)
Michael Filimon Headsail Trimmer   Group 1  
Brian Grooman Floater   Group 1  
Theo Leasca Bow   Group 1  
Jessica Marcusa Spinnaker trimmer   Group 1  
Will Rhodes Headsail Trimmer   Group 1  
Chris Sheldon In the way   Group 1  
Ryan Treat 786272P USART76 Group 1  
Dolly (Harbor 20)
Frank Quigley    
Marymarie Quigley Headsail Trimmer   Group 1  
Dreadnought (J 105)
Lauren Breitinger Headsail Trimmer 797107Y USALB99  
Meghan Caraher Skipper   Group 1  
Jack Neubauer Bow   Group 1  
Cory Routen Helm    
Vaughn Studer Pit   Group 1  
Meade Tolen Main Trimmer   Group 1  
Philip Youngberg Strategist   Group 1  
Ekas (J 22)
Ernest Ayukawa Bow   Group 1  
Jason Ipe 729035S    
Marty McKenna Spinnaker trimmer   Group 1  
Eleven (J 80)
Bert Carp 206319Q    
Seamus Duffy Mast   Group 1  
Dave Gross Headsail Trimmer   Group 1  
Brian Wood Chef   Group 1  
salley wood Strategist   Group 1  
Elixir (Harbor 20)
Anne Lamoureux Owner    
Brian Wiersema 731209P USABW63 Group 1  
Empeiria (J 70)
Will Felder Spinnaker trimmer USAWF26 Group 3  
John Heaton   Group 1  
Zeke Horowitz Headsail Trimmer   Group 3  
Zach Mason Headsail Trimmer   Group 3  
Endurance (Harbor 20)
John Heintz 254417Q    
Lynn Ohman Headsail Trimmer   Group 1  
Essential Employee (J 22)
Michael-Anne Ashford Stunt Owner   Group 1  
Ernest Freeland Switch Flipper   Group 1  
Drew Mutch    
Evil Hiss (Viper 640)
Mary Ewenson Owner    
Samantha Herrin Bow   Group 1  
Shannon Lockwood Chef   Group 1  
Fuzzy Logic (Harbor 20)
Robert Dunsky 261865X    
William Sutton Co-Skipper   Group 1  
Gnixe (Viper 640)
Jim Lodico Spinnaker trimmer   Group 1  
Chip Steiner Watch Captain   Group 1  
Bill Vickers Captain   Group 1  
Grand Plan (Grand Soleil 34)
Arthur Edwards Headsail Trimmer   Group 1  
David Robinson Main Trimmer   Group 1  
Hannah Ruegg Offside trimmer    
Heide Ruegg Pit 388827J   Group 1  
Ted Ruegg Skipper 388825H USAER58  
Cole Wiegand Mast   Group 1  
Eric Wiegand Bow   Group 1  
Haulin' Asp (Viper 640)
tim llewellyn Headsail Trimmer   Group 1  
Callie Pokorski Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Dale Pokorski Headsail Trimmer    
James Pokorski 748618P    
Hello Mary Lou (J 30)
Jen Broman Spinnaker trimmer   Group 1  
David Gens Offside trimmer   Group 1  
Luci Gens Floater   Group 1  
Ryan Gens    
Alex Glass    
Elizabeth Hartge Grinder   Group 1  
Alex Herold Pit   Group 1  
Andrew Prevatt In the way   Group 1  
Josh Tromp Grinder   Group 1  
Hot Ticket (J 22)
Sandy Adzick 291811M    
Leandra Davis Bow 676139U   Group 1  
Quinn Schwenker Headsail Trimmer   Group 1  
Alexis Topjian Pit    
Hot Toddy (J 22)
Chip carr Pit Assist usacc65 Group 1  
Aaron Freeman Mast   Group 1  
Katie Freeman Bow    
Jeffrey Todd Helm 119705T   Group 3  
Infectious Smile (J 30)
Heather Ersts Headsail Trimmer   Group 1  
Noelle Hatton Bow   Group 1  
Mike Jewell Main Trimmer   Group 1  
Sheila Keen Headsail Trimmer    
Tristan & Sheila Keen 713987k   Group 1  
Anna Maddox    
Daniel Shearer Bow   Group 1  
Last Hurrah (Harbor 20)
David Smith Skipper    
Sherry Smith Headsail Trimmer   Group 1  
M’am’selle (J 122)
Cole Allsopp Pro Bowler    
Clay Bartel Rush Chairman 120767Q USACB24 Group 1  
Tim Cusack Floater 388943k   Group 1  
Liam Harr Medic/Doctor   Group 1  
Sean Harr Rush Chairman   Group 3  
Cindy Hartman Stunt Owner   Group 1  
Ed Hartman In the way   Group 1  
Edward Hartman In the way   Group 1  
Keenan Hilsinger Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Rob Michaelson Other   Group 1  
Maggie (J 35)
Ann Becks Headsail Trimmer   Group 1  
Seth Bloom Pit   Group 1  
Americo Cottely Bow 787644D    
Jason Duncan Headsail Trimmer   Group 1  
Chris Hardin Switch Flipper 303175S   Group 1  
Mary Howser Floater   Group 1  
James McNeely Skipper   Group 1  
Jack Regan Mast   Group 1  
Mama Tried (Beneteau FC 10)
Kyle Bollhorst Co-Skipper   Group 1  
Lee Bollhorst Other   Group 1  
Nini Champion Princess   Group 1  
Court Garretson Mid Mast    
Andrew Noel 658880E USAAN32 Group 1  
Xan Schlegel Autopilot   Group 1  
Tim Shiaris Chef   Group 1  
Meltemi (J 80)
John Cantrick Switch Flipper   Group 1  
Travis Carlisle Pro Bowler   Group 1  
Mike Hobson   Group 1  
Roger Kagan Pit Assist 245348x Usark44 Group 1  
Merlyn (Harbor 20)
Ward Anderson Skipper    
Mirage (J 105)
Greg Larcher Bow    
Cedric Lewis 168518Z USACL32 Group 1  
Fredrik Salvesen Helm   Group 1  
Melissa Salvesen Main Trimmer 287314v   Group 1  
Vernon Sheen Pit   Group 1  
Amanda Sherman Bow   Group 1  
Molly Wilmer Leeward Runner 660536L   Group 1  
Robbie Wilmer Floater   Group 1  
Mofongo (Harbor 20)
Rick Hill    
Brett Smith   Group 1  
Monkey Dust (Tripp 33)
Dustin Barrall Headsail Trimmer   Group 1  
Jonathan Bartlett    
William Brandt Switch Flipper   Group 1  
James Ewers Pit   Group 1  
Ben Michaelson Main Trimmer   Group 1  
Craig Saunders Skipper 755203N    
Dotty Saunders Navigator    
Chris Shanklin Bow   Group 1  
Outlaws (J 80)
Chaz Lynch    
Derick Lynch 139654d    
Ryan Lynch    
Richard Maurer Tactician    
Peregrine (J 105)
Jack BeVier Main Trimmer   Group 1  
Peter Bowe Other   Group 1  
Bill & Linsley Carruth 191298B   Group 1  
Linsley Carruth Bow   Group 1  
Gregg Sunshine    
Phoenix (J 70)
Peter Firey 281443P Usapf34 Group 1  
Kristen Mangus Princess USAKM113 Group 1  
Timothy Mangus Runners USATM17 Group 1  
Eric Mentzell Headsail Trimmer 222348P USAEM13 Group 1  
Marlene Plumley Bow USAMP183 Group 1  
Pogo (J 30)
Caroline Fetterolf Pit Assist   Group 1  
Tom Fetterolf Main Trimmer   Group 1  
Robert Lossing Headsail Trimmer    
Carol Lutz Mast   Group 1  
Charles Lutz 71263k   Group 1  
Don Shea Bow   Group 1  
Mallory Shea Mast   Group 1  
Ben Veslege Chef   Group 1  
Proof (J 70)
Patrick Britton-Harr    
Liam Harr Stunt Owner   Group 1  
Sean Harr Rush Chairman   Group 3  
Keenan Hilsinger Switch Flipper   Group 1  
Puffin (Harbor 20)
George Carty Cat 3 Cooler Jockey    
William Carty Pro Bowler    
George Hughes Stunt Owner    
Ramrod (J 111)
Matt Beck Main Trimmer   Group 1  
Ian Coleman Mast    
Teddy Haaland Boat Captain   Group 3  
Rod Jabin    
Chris Larson    
Ridgely Mackenzie Headsail Trimmer   Group 1  
Harry Scott   Group 1  
Fletcher Sims   Group 1  
Ranger (Farr 40)
Bruce Dickinson Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
NICHOLAS HOGAN Switch Flipper   Group 1  
Ashley Koenig Skipper    
Matthew McClelland Leeward Helm 767785Y   Group 1  
Jonathan Middlebrooks Headsail Trimmer    
Gary Munsell Bow   Group 1  
Joe Phelan Pit   Group 1  
Jonathan Pitts Offside trimmer   Group 1  
Phil Smith Chef   Group 1  
Joeseph Zaladonis Helm    
Relentless (J 105)
Brian Boyle Main Trimmer   Group 1  
Dan Buan Headsail Trimmer   Group 1  
Jim Burdick Main Trimmer   Group 1  
David McKee 799330S    
Andrew Medico Floater 793837Y   Group 1  
Rhythmic Pumping (J 22)
Mariner Fagan    
Addi Harris Bow   Group 1  
Zander King    
Rival (Carkeek 40)
Bob Cantwell 709943Y USARC123 Group 1  
Jason Currie Tactician USAJC149 Group 3  
charles kunda Bow   Group 1  
Collin Linehan Pro Bowler   Group 1  
Mike Linehan Grinder   Group 1  
Owen Miller In the way   Group 3  
Tyler Raven Pit   Group 1  
Ryan Rutkowski In the way   Group 1  
Johnathan Schlossberg Switch Flipper    
Mark Sims In the way   Group 3  
Grant Spanhake Main Trimmer 205467X   Group 3  
Rum Puppy (J 105)
James Dickie Bow   Group 1  
Kevin Fitzgerald Helm 770992T    
Paul Fruehauf Main Trimmer   Group 1  
Joseph Schumacher Pit   Group 1  
Larry Shin Tactician   Group 1  
KENNETH SHUART Headsail Trimmer   Group 1  
Ray Wulff Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Santas Reign, Dear (J 105)
Tommy Branning Pit   Group 1  
Cherie Merryman Spinnaker trimmer   Group 1  
Paul Meyer Strategist   Group 1  
Donald Santa 207626u    
Arthur Santry Mid Mast   Group 1  
William York Switch Flipper 711594H USAWY4 Group 1  
Scooby (J 22)
Vince Curl Bow   Group 1  
J.R. Maxwell Skipper 220141C   Group 1  
Jim Schmicker Headsail Trimmer   Group 3  
Shamrock (J 30)
Jake Bennof Bow   Group 1  
Charlie Carpenter Main Trimmer   Group 1  
Sam Haksteen Mast   Group 1  
Amy Kuhl Other   Group 1  
Nathan Thompson Bow   Group 1  
Rachel Weitman Spinnaker trimmer   Group 1  
Skimmer (Harbor 20)
Margaret Podlich Bow    
Peter Trogdon Skipper USAMPOD1  
SLY (XP44)
David Banks Bow USADB182 Group 1  
vince curl Bow   Group 1  
Conner Fox Autopilot USACF77 Group 1  
USA Fox 225142N USABF16 Group 1  
Andy Hughes Switch Flipper   Group 1  
Chris Korpman Switch Flipper   Group 1  
CHRISTOPHER Kozel Bow   Group 1  
Greg Leinweber Watch Captain USAGL9 Group 1  
Happ Radam Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Michael Rutler Rush Chairman   Group 1  
Smoke 'n Oakum (J 105)
Bill Davitt Main Trimmer   Group 1  
John Fowlkes In the way    
Kyle McLaughlin Main Trimmer 393951B USAKM156  
Beth Scheidt Pit    
David Scheidt Other   Group 1  
some respect (J 80)
Mark Coughlin Main Trimmer   Group 1  
John Downes Mast USAJD223 Group 1  
Richard Harrison 209309U    
Max Vincour Headsail Trimmer   Group 1  
Stacked Deck (J 80)
Ramzi Bannura    
Julian Richards Tactician   Group 1  
Katie Vaught Bow   Group 1  
Starbird (Tartan 101)
Millie King Tactician   Group 1  
Peter King Main Trimmer   Group 1  
Frank Martien 654121C    
Andrew Murchie Bow   Group 1  
Dean Papadopoulos Headsail Trimmer   Group 1  
Alexander Sell Headsail Trimmer   Group 1  
Tom Skomba    
Sugar (Harbor 20)
Kate Dawson Headsail Trimmer   Group 1  
Garth Hichens    
Suzie Q (J 30)
Stefanie Brady Pit   Group 1  
Andre De Klerk Headsail Trimmer   Group 1  
Heidi Frist Skipper 715061D    
Michael Johnson Bow   Group 1  
Mike Lehmkuhl In the way   Group 1  
Dave Malfroy Bow   Group 1  
Pete Swartz Tactician   Group 1  
Sean Westoby Other    
Tea Dance Snake (J 70)
Jackson Benvenutti Tactician   Group 3  
Peter Bowe Helm 293717V USABB195 Group 1  
Todd Jenner Headsail Trimmer 687255P USATJ26 Group 1  
Ashley Love Tactician usaml48 Group 1  
Michael McNamara Tactician usamm270 Group 1  
Tenacious (J 105)
Emily Decker   Group 1  
Grant Decker    
Carl Gitchell 373254V USACG41 Group 1  
Krista Hankins Bow   Group 1  
Allan Wilkins Switch Flipper 320351I RSAAW1 Group 1  
Shannon Wilkins Bow   Group 1  
The Mighty Pearl (Harbor 20)
Walt Laird    
Jim/Walt Mumper/Laird    
TOTALed MAYHEM (J 30)
Mike Danick Floater   Group 1  
Timothy Michael Farrell Watch Captain   Group 1  
Jamie Gregory    
Phillip Kellar    
Evan Neuwirth Headsail Trimmer   Group 1  
Sumner Parker Headsail Trimmer   Group 1  
Kirstyn Roberts Bow   Group 1  
Amy Stryker Princess    
Doug Stryker    
Turbo Sloth (J 80)
Ed Maurer Bow   Group 1  
Bill Simon Headsail Trimmer 234941T    
Daniel Wittig Skipper 318036V    
Sean Wood Spinnaker trimmer   Group 1  
USNA (J 22)
Gray Benson Spinnaker trimmer   Group 1  
Jack Carminati Rush Chairman   Group 1  
Kimmie Leonard In the way   Group 1  
Jeffrey Petersen Pro Bowler JP231 Group 1  
Valhalla (J 35)
James Darlington Pro Bowler   Group 1  
Jeremy Dublon Medic/Doctor   Group 1  
Alicia Gouvea Headsail Trimmer   Group 1  
Sam Holoviak Skipper   Group 1  
Raymond Roman Pit   Group 1  
Mike Wood / Valhalla Sailing Project In the way 750172R    
Velella (Harbor 20)
marino dimarzo 652189F    
Fulvia Veronese Headsail Trimmer   Group 1  
Velvet Hammer (J 105)
Alice Chiochetti Main Trimmer USAAG93 Group 1  
John Chiochetti Pit USAJC135 Group 1  
Tracey Golde Headsail Trimmer USATM78 Group 1  
Brian Robinson Tactician 124928T USABR48 Group 1  
Kristen Robinson Helm 689050B USAKR36 Group 1  
Lizzy Scales Bow   Group 1  
Bryan Stout Spinnaker trimmer USABS120 Group 1  
Victorine (Columbia 32)
Carlos Borroto Spinnaker trimmer   Group 1  
Jerry Christofel Alternate   Group 1  
Joanne Christofel Pit   Group 1  
Jeffrey Colman Headsail Trimmer usajc326   Group 1  
David Conlon 784112H   Group 1  
Alana Haddox Bow   Group 1  
Todd Johnson Helm 174791D   Group 1  
Vitesse (J 80)
Vickery Brewer Headsail Trimmer 711851N   Group 1  
Lisa Cudd Mast   Group 1  
Bethany Ferralli Pit    
Eunice Lin Headsail Trimmer USAEL47 Group 1  
Gregg Sunshine   Group 1  
John Taylor 730026R USAJT66 Group 1  
Wahoo (Ker 50)
Heather Born    
Katie Boyle Skipper 664663U USAKB133 Group 1  
Pete Carrico      
Riley Cushing In the way   Group 1  
Jackson Dupaix Headsail Trimmer   Group 1  
Brett Eckert Spinnaker trimmer   Group 1  
Aidan Ellsworth Mast   Group 1  
Ian Flynn   Group 1  
Kyras Fort Grinder   Group 1  
Katarina Katzarov Pit   Group 1  
Donald Poirier Helm 682042K USADP116 Group 1  
John Paul Post Bow   Group 1  
Joey Press Offside trimmer   Group 1  
Paul Rahner Main Trimmer   Group 1  
Corey Street Navigator   Group 1  
Cecily Walsh In the way   Group 1  
Wasp (J 133)
Moira Camacho Mid Bow USAMC224 Group 1  
Larry Frazier Mast    
Joe Garcia Headsail Trimmer   Group 1  
Cade Gelhar Princess   Group 1  
Paul Jervis Skipper USAPJ36 Group 1  
Jake Kiggans Autopilot   Group 1  
Patrick Michalik Pit USAPM185 Group 1  
Gregory Smith Main Trimmer    
Nick Walden Spinnaker trimmer   Group 1  
Weather Permitting (Viper 640)
Martin Kozaczek    
Becky Ranzenbach Headsail Trimmer   Group 1  
Robert Ranzenbach Skipper   Group 1  
Wicked (J 70)
Arthur Edwards Skipper   Group 1  
Paul Green Headsail Trimmer   Group 1  
Ted Ruegg Headsail Trimmer   Group 1  
Wild Child (J 70)
Henry Filter   Group 1  
Tom Murray Bow USATM65 Group 1  
alex stout Alternate   Group 1  
Will Wagner Chef USAWW39 Group 1  
Yard Sail (J 22)
Todd Hiller Foil Trimmer 185058Y   Group 1  
Brad Julian 394385H    
Matthew Schubert Runners   Group 1  
Yellow Jacket (Harbor 20)
Jeffrey Scholz Co-Skipper   Group 1  
Neil Sullivan Skipper   Group 1  
Rudolph Joseph Trejo Nav/Tac   Group 1  
Zephyr (Farr 40)
Jared Bouloy Main Trimmer   Group 1  
Isaac Cho Princess   Group 1  
Matthew Gillcrist Tactician 801261S USAMG159 Group 1  
Collin Hippler Mast   Group 1  
Kurtis Johnson Headsail Trimmer    
Adam Lance Spinnaker trimmer 759866G USAAL97 Group 1  
Trey Pennington Pit Assist   Group 1  
Eddie Rankin Helm USAER71 Group 1  
Grace Vandegrift Autopilot 794673D   Group 1  
ZUUL (Aerodyne 38)
Benedict Capuco Skipper 148314R USABC5 Group 1  
Matthew Garner Stunt Owner   Group 1  
David Ginsburg Main Trimmer 252204F   Group 1  
Allison Gutenkunst Spinnaker trimmer   Group 1  
Brendan Guthrie Bow   Group 1  
Chris Higgins Mid Mast   Group 1  
Denis Hope Ross Foil Trimmer   Group 1  
Christina Lizza   Group 1  
Sean Reilly Mid Mast   Group 1  
Brad Skorepa Switch Flipper   Group 1  

Main Menu

Copyright © Interactive Creations 2000-2020