64½ Annual Miami to Key Largo Race
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
Andiamo (Jeanneau 479)
Zachary Segal   Group 1  
Apocalypse V (A Cat)
Bob Webbon 136316O    
Archikat (Hobie 20)
Manuel Leon 760712N    
Barracuda (A Cat)
Branden Nathe    
Beija Flor (flying scot)
ryan alexander 760472G    
Boat Yeah! (Corsair F27)
Callie Holderman Chef    
Genevieve Mak    
Captain Winky (MBW 21)
Justin Long    
Catabatic (Seawind 1190 sport)
Larry Geller 302639R   Group 1  
DNA F1-C (A Cat)
Bill Vining   Group 1  
Dream On (RC 30)
Eric Roberts    
Elizabeth Belle (Sabre 362)
Jay Flynn 772820X    
eXploder (A Cat)
Michael Christensen 765114P   Group 1  
Follow Me (Corsair F-27F)
Sackville Currie    
Good Ship Lollipop (Nacra 6.0 NA)
Claudia Schmid    
Hakunamatata (Hobie Cat 16)
Douglas Russell    
Hans Evers (F16 Viper)
Hans Evers   Group 1  
Hebareaux (Jeanneau SO 389)
Bill Denyer    
Jose Gras Headsail Trimmer   Group 1  
Wil Schenck    
Armando Urena   Group 1  
High Heels (Stilletto )
Kenny Pierce    
Hoot Mon (Hobie 33)
Greg McPhee    
Hurricane Alley (A Cat)
Dustin Romey 231917N    
Ifly (Ifly )
Victor Diaz De Leon    
Natalya Doris Switch Flipper 699176P   Group 1  
Imagine (Kaufman 47)
Michael Duvall    
Impi (A Cat)
Richard Stevens 765101S   Group 1  
Inter 20 (I-20)
Terry Greene    
Lil (J 70)
Joey Kolisch 659945M USAJK203  
Lilith (Flying Scot)
Shawn Beightol    
Lokura (Jeanneau 349)
Victor Leon   Group 1  
Lucky Tri (Corsair 28 CC)
Monica Melandri Headsail Trimmer    
Alejandro Perez Skipper    
Naiad (Corsair F28R)
Pierre Berthier Skipper 651437D   Group 1  
Cyril Emanuely Co-Skipper   Group 1  
Nolo Contendere (Flying Scot)
Dave Martin 669198Z USADM109 Group 1  
Osita (Tartan 40)
Becky Lyons    
P Puffer (Catalina 22)
Duncan Padura 257729D   Group 1  
Annette Peipert Co-Skipper   Group 1  
Pantera (Corsair 28)
Jason Ferreri    
Paradox (Allmand 31)
Chris Stater 137007M    
Prana (Catalina 355)
Douglas Robertson    
Que Sera (Mariner)
William Harrington   Group 1  
Relentless (Salona 35)
Oscar Valdes / Carlos Santiago 192190U    
Ricochet (Corsair F27F)
Stefan Krumbiegel 316077A    
royal yellow (I-20)
Jared Sonnenklar    
SALU (Grampian 26)
Ric Pertierra SALU    
Sassy (Hobie 16)
Carlos Rojas Co-Skipper 767169    
Petra Sobek Skipper    
Scouts' Honor (J 24)
Mark Pincus 391850V    
Senara (Farr 395)
Eamonn deLisser / James Bill/ Horst Baier 766690s    
Silver Bullet (A Cat)
Ben Hall    
Stalker (Tripp 33)
Alexei Vasiliev 319120Q    
Sunday Morning (Beneteau Oceanis 352)
Joe Logan    
Jennifer Wirth    
Team Exit Strategy (J/24)
Richard Jarchow    
the General (I-20)
Robert Kubin Cat 3 Cooler Jockey    
Leo Sage Switch Flipper    
The Rabbit (H240)
Carl Wehe    
Thin Ice (Aerodyne 38)
Stuart Hebb / John Vincent    
TriPolar (Sprint 750MKII)
Joe Geller    
Triumphant (Corsair F27)
Rudolf Lang 228    
Windpunk (Ericson 32)
Dale Kern 737504P    
Worm (Nacra 17)
Mark Mendelblatt    
Michael Mendelblatt Tactician   Group 1  
Zenyatta (E33)
Taylor Canfield Switch Flipper   Group 3  
Eliot Caple    
Scott Ewing Foil Trimmer USASE46 Group 1  
Brian Kamilar    
Ryan McKillen   Group 1  
Margaret O'Connor    
STEPHANIE Roble Cat 3 Cooler Jockey   Group 3  
Rob Scrivenor Switch Flipper   Group 3  

Main Menu

Copyright © Interactive Creations 2000-2020