2020 I-LYA Bayweek Regatta & Formula Wave Class Nationals
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
(Hobie Wave)
Chris Johnston    
(Hobie Wave)
Steve Goodyear 100    
(Hobie Wave)
Sam Falter    
(hobie wave)
d.s. se    
Angelfish Wave (Hobie Wave)
Doug Seib 206879J    
Autumn Wind (Catalina30)
Joe Sweeney    
Best Sister (Jenneau 37)
Gary Wandtke    
Calliope (Cal 25)
Sloane Barbour 343788H    
Capers (J/111)
Don Hudak 105286W USADH105 Group 1  
Cheeky (Tarten 37c)
JACOB THOMAS 399807I    
covid (Hobie Wave)
Mark i scarpelli 64covid    
Discover (Capri 30)
Matt Kern 271445Q    
Fast Plastic (Hobie Wave)
Teri McKenna    
Flat Stanley (Melges 32)
T. Sheehan / Terry McSweeney 199579R    
G-Money (Laser Radial)
Grant Corrion    
Graffiti (Soverel 33)
Patrick Huntley 180907M    
Greyhound (T-10)
Michael Fishbaugh 395830Z    
Holy Toledo (Hobie 33)
Tim Andrews    
Hooligan: Flat Stanley Racing (T-10)
Trey Sheehan    
Knee Deep (J 34)
Cole Hanley Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Jim Herald Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Jason Huffman Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Charlotte Langolf Owner    
Hadley Langolf Owner    
Katie Langolf Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Katie & Brett Langolf Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Michael Scott Louie Palmer Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Bethanie Schnipke Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Lanada II (Beneteau First 36.7)
David Haller    
Laser (Laser)
C.C. Wisniewski 287411T    
Menace (Hobie 33)
Michael Deye    
Mush (Hobie Wave)
Michelle Harman 68    
Myasasaur (Hobie 33)
Jayson Miller    
Myira (Corsair 31)
Harold Alber    
Polly (Hobie Wave)
Bob Everson 261638S    
Ravello (C&C 33)
J.R. Farrar 713470B    
RUSH (Flying Tiger 10M)
Laurence Rush    
S/V Don't Know (Hobie 33)
Robbie Braswell Other   Group 1  
Jody (JT) Hawk Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Emily Sheets Other   Group 1  
Kitty Stone Other   Group 1  
Robbie Stone 755560Q    
Scoop (S2 9.1)
John Schaffner / Tim Willford 2014580    
Seahawk (C&C 32)
Chris Kretz    
Settle Down (Corsair 760R)
Bill Settle    
Slip Away (Legend 37)
Jeremy & Katie Downing 42854    
Steelkilt (Hobie Wave)
JIM HILDEBRANDT    
Synchronicity (J 109)
Chris Mallett 697720x    
TanTarA (Beneteau First235)
Don Harris 278129B    
Barb Hein    
Tiger Shark (Hobie Wave)
Ken Farber    
Tigges Racing (C420)
Todd Tigges 207908V USATT53 Group 1  
Transition (Convertible 58)
Bob Lang    
Valkyrie (Pinica 14-34)
Jake Burgy    
Nicole Burgy Co-Skipper   Group 1  
Alexander Parton Grinder   Group 1  
Vivant (Beneteu)
Al Pawlowski   Group 1  
Voyageur (Bayliner 4588)
Kathy Powers Co-Skipper    
Mike Powers Captain 698481Y USAMP26 Group 1  
WAYPOINT (Catalina 400)
Bob Brandt Main Trimmer   Group 1  
Chris Crall Mast    
Larry Hurst Switch Flipper 222477V   Group 1  
George Meinke Floater   Group 1  
Gary Miller Headsail Trimmer   Group 1  
Gary Miller Headsail Trimmer   Group 1  
Joseph Stopak Main Trimmer   Group 1  
WhiteStar (Beneteau 36s7)
Rodger Dutton 243041J    
Wing Jammer (Beneteau First 36.7)
William Pribe 204682W    
Yeah Buoy (Hunter Legend 35)
Lee Elekonich    

Main Menu

Copyright © Interactive Creations 2000-2020