|
Crew Name |
Position |
USSailing # |
World Sailing # |
World Sailing Class. |
Class Approv. |
AYAYA (Dehler 44) |
|
Hannah Muskett |
In the way |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Ross Perchard |
Foil Trimmer |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Kerry Richardson |
Owner |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Matthew Richardson |
|
|
|
|
Yes |
|
BLT (Quarter Ton ) |
|
BRETT AARONS |
|
|
|
|
Yes |
|
Sam Laidlaw |
|
|
|
|
Yes |
|
Ed Lynch |
|
|
|
|
Yes |
|
Sam Richmond |
|
|
|
|
Yes |
|
Boysterous (J70) |
|
Matt Haslam |
|
|
|
|
Yes |
|
Hannah Peters |
|
|
|
|
Yes |
|
suzy russell |
|
|
|
|
Yes |
|
Annabel Vose |
|
|
GBRAV3 |
Group 1 |
Yes |
|
Brutus (J 70) |
|
craig burlton |
Helm |
|
GBRCB36 |
Group 1 |
Yes |
|
Tony Hanlon |
Nav/Tac |
|
GBRTH48 |
|
Yes |
|
Ian Southworth |
Main Trimmer |
|
GBRIS8 |
Group 1 |
Yes |
|
Charles Thompson |
Owner |
|
GBRCT45 |
Group 1 |
Yes |
|
Bullit (QT) |
|
Harry Blowers |
|
|
|
|
Yes |
|
Paul Blowers |
|
|
|
|
Yes |
|
Neil Jaffa Harrison |
Chef |
|
GBRNH13 |
Group 3 |
Yes |
|
Julian Metherell |
|
|
|
|
Yes |
|
Calypso (J 70) |
|
Jonathan Calascione |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
James Peters |
Helm |
|
|
Group 3 |
Yes |
|
nick redding |
|
|
|
Group 3 |
Yes |
|
Fynn Sterritt |
Strategist |
|
|
Group 3 |
Yes |
|
Calypso (XOD) |
|
Tim Harding |
|
|
|
|
Yes |
|
Phil Hildyard |
|
|
|
|
Yes |
|
Philipp Wolfhagen |
In the way |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
China Wight (Etchells) |
|
Matt Reid |
Bow |
|
GBMR75 |
Group 1 |
Yes |
|
Simon Spraggs |
Main Trimmer |
|
Gbrss81 |
Group 1 |
Yes |
|
Nicholas Stagg |
Helm |
|
GBRNS46 |
|
Yes |
|
Tim Thubron |
Bow |
|
|
|
Yes |
|
Cockleshell (One-off dayboat ) |
|
Jonty Sherwill |
|
|
|
|
Yes |
|
Vicki Weston |
|
|
|
|
Yes |
|
Cosmic (J 70) |
|
Nick Compton |
Mast |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Freddie Liardet |
Bow |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Patrick Liardet |
|
|
GBRPL30 |
|
Yes |
|
Chris O'Donnell |
Headsail Trimmer |
|
GBRCO15 |
Group 1 |
Yes |
|
Crakajax (X95) |
|
Richard Hollis |
|
|
|
|
Yes |
|
Ursula Hollis |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Neil Morton |
|
|
|
|
Yes |
|
Mathew Muhlenlkamp |
|
|
|
|
Yes |
|
Gavin Stanley |
|
|
|
|
Yes |
|
Darkwood (J121) |
|
Steve Lawrence |
|
|
|
|
Yes |
|
Michael O'Donnell |
Helm |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Dido (Spirit Yacht) |
|
Daniel Anthony |
|
|
|
|
Yes |
|
Suzie Anthony |
|
|
|
|
Yes |
|
Claire Dresser |
|
|
|
|
Yes |
|
Nick Farren |
|
|
|
|
Yes |
|
Mark Johnson |
|
|
|
|
Yes |
|
Eat Sleep J Repeat (J 70) |
|
Charlie Cumbley |
|
|
GBRCC18 |
Group 3 |
Yes |
|
Ruairidh Scott |
In the way |
|
GBRRS12 |
Group 3 |
Yes |
|
Mario Trindade |
|
|
BRAMT4 |
Group 3 |
Yes |
|
Paul Ward |
|
|
|
|
Yes |
|
Eros (Greig City Academy) (E-Boat ) |
|
Alex Bouchueru |
|
|
|
|
Yes |
|
Mark Lees |
|
|
|
|
Yes |
|
Azat Ulutas |
|
E95 |
|
|
Yes |
|
EV Experts (J70) |
|
James Grummett |
|
|
|
|
Yes |
|
Rhos Hawes |
|
|
|
|
Yes |
|
Chris Taylor |
|
|
GBRCT23 |
Group 3 |
Yes |
|
Phil Taylor |
|
|
GBRPT4 |
Group 1 |
Yes |
|
Exabyte (Etchells ) |
|
David Bedford |
|
|
|
|
Yes |
|
William Bedford |
|
|
|
|
Yes |
|
Shaun Frohlich |
|
|
|
|
Yes |
|
Excess (J70) |
|
Alain Waha |
Skipper |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Benjamin Waha |
Bow |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Isabelle Waha |
Bow |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Joshua Waha |
Helm |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Fastrak XII (Jeanneau Sun Fast 3300) |
|
Nigel Colley |
|
|
|
Group 3 |
Yes |
|
Tim Goodhew |
Floater |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Kelvin Matthews |
Other |
|
|
Group 3 |
Yes |
|
Kirsty Matthews |
Spinnaker trimmer |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Felix (XOD) |
|
Peter Baines |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Tony Kilby |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
John Sparshatt Worley |
Headsail Trimmer |
|
|
|
|
|
Frank3 (SJ320) |
|
Nick Flint |
|
|
|
|
Yes |
|
Jamie Foot |
Tactician |
|
GBRJF80 |
Group 1 |
Yes |
|
Duncan Jenkins |
Cat 3 Cooler Jockey |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Olly Love |
Helm |
|
|
|
Yes |
|
Samantha Love |
|
|
|
|
Yes |
|
Henry Wilson |
Headsail Trimmer |
|
GBRHW52 |
Group 1 |
Yes |
|
Gentoo (Sun Fast 3300) |
|
Quentin Bes-Green |
|
|
|
|
Yes |
|
Denise Caffari |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 3 |
Yes |
|
James Harayda |
Chef |
|
|
|
Yes |
|
Gr8 Banter (Mustang 30 Mk2) |
|
Charles Handley |
Mid Bow |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Chris James |
Bow |
|
|
|
Yes |
|
Rachel James |
Pit |
|
|
|
Yes |
|
Zoe James |
Spinnaker trimmer |
|
|
|
Yes |
|
Ian Handley & Tim James |
Skipper |
|
|
|
Yes |
|
Icy (IC37) |
|
Ian Atkins |
|
|
|
|
Yes |
|
George Bridge |
|
|
|
|
Yes |
|
Dan Brown |
|
|
|
|
Yes |
|
Ben Hazeldine |
|
|
|
|
Yes |
|
Will Howden |
Main Trimmer |
|
GBRWH2 |
Group 1 |
Yes |
|
Sam Pearson |
Tactician |
|
|
Group 3 |
Yes |
|
Ian Tillett |
|
|
|
|
Yes |
|
Jacana (J105) |
|
Claire Adams |
Pit |
|
|
|
Yes |
|
Gordon Craigen |
|
|
GBRGC13 |
Group 1 |
Yes |
|
Howard Edwards |
|
|
|
|
Yes |
|
Della Parsons |
Spinnaker trimmer |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Connie Stevens |
|
|
|
|
Yes |
|
Mark Stevens |
|
|
|
|
Yes |
|
Robert Vose |
Floater |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Jackatoo (J70) |
|
Oli Charlton |
Tactician |
|
GBROC8 |
Group 1 |
Yes |
|
Nicholas Gaynor |
Main Trimmer |
|
GBRNG38 |
Group 1 |
Yes |
|
Robert Orr |
Helm |
|
GBRRO23 |
Group 1 |
Yes |
|
JAGO (J 109) |
|
Eivind Boymo-Malm |
|
|
|
|
Yes |
|
Greg Murray |
Leeward Runner |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Cam Yates |
|
|
|
|
Yes |
|
Mike & Susie Yates |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Oli Yates |
|
|
|
|
Yes |
|
Susie Yates |
|
|
|
|
Yes |
|
Will Yonge |
Spinnaker trimmer |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Jahmali (J122) |
|
Nick Baggott |
|
|
|
|
Yes |
|
Lizzie Culwick |
|
|
|
|
Yes |
|
Steve Davis |
|
|
|
|
Yes |
|
Vick Herrick |
|
|
|
|
Yes |
|
George Jackson |
|
|
|
|
Yes |
|
Tim Palmer |
|
|
|
|
Yes |
|
Ashley Steer |
|
|
|
|
Yes |
|
Michael Wallis |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Sarah Wallis |
|
|
|
|
Yes |
|
Rick Williams |
|
|
|
|
Yes |
|
Jalapeno (J 70) |
|
Rowland Berry |
In the way |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Brian Denney |
|
|
GBRBD29 |
|
Yes |
|
Hannah Le Prevost |
Bow |
|
GBRHP11 |
Group 3 |
Yes |
|
Doug Struth |
|
|
|
|
Yes |
|
JDog (J70) |
|
John Greenland |
|
|
GBRJG8 |
|
Yes |
|
Nicholas Hornby |
|
|
GBRNH61 |
Group 1 |
Yes |
|
Lauren Mead |
|
|
|
|
Yes |
|
Richard Powell |
|
|
|
|
Yes |
|
Jenga 8 (J70) |
|
John Curtis |
In the way |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Mike Gaskin |
Floater |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Eliza Watts |
|
|
|
|
Yes |
|
Peter Watts |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Jiraffe (J 109) |
|
Juliette Perry |
|
|
|
|
Yes |
|
Rachel Perry |
|
|
|
|
Yes |
|
Simon Perry |
|
|
|
|
Yes |
|
Tom Perry |
|
|
|
|
Yes |
|
James Walters |
|
|
|
|
Yes |
|
Penny Walters |
|
|
|
|
Yes |
|
JourneyMaker 11 (J 111) |
|
Louise and Chris Makin and Jones |
|
|
|
|
|
|
J'ronimo (J 92) |
|
David Greenhalgh |
|
|
|
|
Yes |
|
libby Greenhalgh |
|
|
|
|
Yes |
|
Peter Greenhalgh |
|
|
|
|
Yes |
|
paul Overton |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Leslie Ryan |
Navigator |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
La Vie en Rose (J/22) |
|
Craig Dymock |
Skipper |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Emma Dymock |
Bow |
|
|
|
Yes |
|
Helen Gatehouse |
Main Trimmer |
|
|
|
Yes |
|
Peter Overton |
Helm |
|
|
|
Yes |
|
Leon (J112E) |
|
David Franks |
|
|
|
|
Yes |
|
Simon Schofield |
|
|
|
|
Yes |
|
Zoe Schofield |
|
|
|
|
Yes |
|
Jack Sharland |
|
|
|
|
Yes |
|
Graham Sunderland |
|
|
|
|
Yes |
|
Lightfoot (J70) |
|
Molly Brown |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Tom Chenney |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Jamie Diamond |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Tom Harrison |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Mike Henning |
|
|
|
Group 3 |
Yes |
|
James Neville |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
David Swete |
|
|
|
Group 3 |
Yes |
|
Hugh Ward |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Loveinamist7063 (Waarschip725) |
|
Joanna Richardson |
|
|
|
|
Yes |
|
Eric Williams |
|
|
GBREW16 |
Group 1 |
Yes |
|
McFly (J 111) |
|
Simon Baker |
Mast |
|
GBRSB25 |
Group 1 |
Yes |
|
Cedric Bontemps |
Mast |
|
FRACB72 |
Group 1 |
Yes |
|
Ruairi Grimes |
Headsail Trimmer |
|
|
|
Yes |
|
Sally Mack |
Mid Mast |
|
GBRSM30 |
|
Yes |
|
Tony Mack |
Helm |
|
GBRAM31 |
|
Yes |
|
Nick Martin |
Main Trimmer |
|
|
|
Yes |
|
Jeremy Smart |
Tactician |
|
GBRJS3 |
Group 3 |
Yes |
|
George Smith |
Spinnaker trimmer |
|
|
|
Yes |
|
MIMIs (J70) |
|
Miss Bow |
|
|
|
|
|
|
Ruby Gadd |
|
|
|
|
|
|
Lutz Strangemann |
|
|
|
|
|
|
Simon Weeks |
|
|
|
|
|
|
Simon Weeks |
|
|
|
|
|
|
Mittens' Revenge (Fareast 28R) |
|
Jess Fries |
|
|
|
|
Yes |
|
Alex Mathers |
|
|
|
|
Yes |
|
Judith Noel |
Bow |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Mikhail Tokarczyk |
|
|
|
|
Yes |
|
Mostly Harmless (J105) |
|
Tom Hayhoe |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Natalie Jobling |
Skipper |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Offbeat (J 70) |
|
Lucy Kennedy |
Nav/Tac |
|
GBRLK10 |
Group 1 |
Yes |
|
Alex McLeman |
|
|
GBRAM146 |
Group 1 |
Yes |
|
David McLeman |
Skipper |
|
GBRDM87 |
Group 1 |
Yes |
|
Lisette Sanders |
In the way |
|
GBRLD12 |
Group 1 |
Yes |
|
Powder Monkey (J/70) |
|
Matthew Beecher |
|
|
|
|
Yes |
|
Harry Phelps |
|
|
GBRHP23 |
|
Yes |
|
Ian Poynton |
|
|
GBRIP5 |
Group 1 |
Yes |
|
Jack Rockett |
Bow |
|
GBRJR99 |
Group 1 |
Yes |
|
Raging Bull 2 (J 111) |
|
Steven Carver |
|
|
|
|
Yes |
|
Laura Collister |
Spinnaker trimmer |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Will Deutsch |
Navigator |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Mark Heuchan |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Tim Tolcher |
|
|
|
|
Yes |
|
Red Five (XP38) |
|
Chris Hitchcock |
|
|
|
|
Yes |
|
David Hitchcock |
|
|
|
|
Yes |
|
Jamie Hitchcock |
|
|
|
|
Yes |
|
Jill Hitchcock |
|
|
|
|
Yes |
|
debbie nicholson |
|
|
|
|
Yes |
|
Ian Nicholson |
|
|
|
|
Yes |
|
Riot (Greig City Academy) (Intro22) |
|
Christopher-Joel Frederick |
Pit |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Tyler Harriott |
Bow |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Kai Hockley |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Jaydon Owusu |
Skipper |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Rogan Josh (First 40) |
|
Hannah Jackson |
|
|
|
|
Yes |
|
Alice Powell |
|
|
|
|
Yes |
|
Charlie Powell |
|
|
|
|
Yes |
|
Lucy Powell |
|
|
|
|
Yes |
|
Richard Powell |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Richard Powell |
|
|
|
|
Yes |
|
Jake Powrie |
|
|
|
|
Yes |
|
Andrew Sutherland |
|
|
|
|
Yes |
|
Pav Varwicz |
|
|
|
|
Yes |
|
Sabriel Jr (J/88) |
|
Charlotte New |
|
|
|
|
Yes |
|
richard spalding |
|
|
|
|
Yes |
|
Richard Tarr |
|
|
|
|
Yes |
|
dianne van beek |
Navigator |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Dirk van Beek |
|
|
|
|
Yes |
|
Sailplane (MAT 12) |
|
mary barratt |
Pit |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
joe Bottomley |
|
|
|
|
Yes |
|
Kit Bottomley |
|
|
|
|
Yes |
|
Rob Bottomley |
|
|
|
|
Yes |
|
james crampton |
|
|
|
|
Yes |
|
Nick Jones |
Tactician |
|
|
|
Yes |
|
alexander van der torren |
|
|
|
|
Yes |
|
Josh Voller |
|
|
|
|
Yes |
|
rosie watkins |
|
|
|
|
Yes |
|
Ruaridh Wright |
|
|
|
|
Yes |
|
Sam (Sigma38) |
|
Hilary Cook |
Owner |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Peter Hopps |
|
|
|
|
Yes |
|
Soco Nunez de Cela |
|
|
|
|
Yes |
|
Dimitar Stoyanov |
Bow |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Judith Tan |
Pit |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Kate Woodward |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
SATU (XOD) |
|
Georgie Vintner |
|
|
|
|
|
|
Sea Dragon (Fareast 28R) |
|
Liz Lefeber |
|
|
|
|
Yes |
|
Stuart Lewis |
Owner |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Timon Robson |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Perry Stock |
|
|
|
|
Yes |
|
Shooting Star (Elan 295) |
|
Ellie Draper |
|
|
|
|
Yes |
|
Lawrence Draper |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Sharon Hayward |
|
|
|
|
Yes |
|
Alex Saunders |
|
|
|
|
Yes |
|
Imogen Jane Saunders |
|
|
|
|
Yes |
|
Mark Saunders |
|
|
|
|
Yes |
|
Silver Lining (Etchells) |
|
Murray Chapples |
|
|
GBRMC100 |
|
Yes |
|
Phil French |
Bow |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Matt Hannaby |
Main Trimmer |
|
GBRMH97 |
Group 1 |
Yes |
|
Simples (XP44) |
|
Kit Chapple |
|
|
|
|
|
|
Freddie Denton |
|
|
|
|
|
|
Mark Denton |
|
|
|
|
|
|
Benedict East |
|
|
|
|
|
|
Oscar England |
|
|
|
|
|
|
Ellie Gillespie |
|
|
|
|
|
|
Rich Leaver |
|
|
|
|
|
|
Nick Mullholland |
|
|
|
|
|
|
Ian Poynton |
|
|
|
|
|
|
Alexandra Smith |
|
|
|
|
|
|
Demian Smith |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Soak Racing (J 70) |
|
Ancel Davison |
|
|
|
|
Yes |
|
Marshall King |
|
|
|
|
Yes |
|
Anna Wilson |
|
|
|
|
Yes |
|
Ian Wilson |
|
|
|
|
Yes |
|
Nick Wilson |
|
|
|
|
Yes |
|
Sparkly Peach Unicorn (J70) |
|
Jane Holt |
|
|
|
|
Yes |
|
Cressida Robson |
|
|
CANCR8 |
Group 1 |
Yes |
|
Jennifer Toettcher |
|
|
|
|
Yes |
|
Abby West |
|
|
|
|
Yes |
|
Spirit of Kudu (Sigma 33 OOD) |
|
Cindy Gao |
Bow |
|
|
|
Yes |
|
Jeremy Smart |
Co-Skipper |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Mark Watkins |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Standfast (J70) |
|
Luke Cross |
|
|
|
|
Yes |
|
James Gray |
Bow |
|
|
Group 3 |
Yes |
|
Simon Patterson |
Helm |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Nick Thompson |
|
|
|
|
Yes |
|
Stormcloud (Dufour 36P) |
|
Theo Farmer |
In the way |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
William Farmer |
In the way |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Mike Jaffe |
Tactician |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Olly Norris |
|
|
|
|
Yes |
|
Mark Rayward |
|
|
|
|
Yes |
|
Tobias Rayward |
Floater |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Sumo (Etchells) |
|
Robby Boyd |
|
|
|
|
|
|
Andrew Pimm |
|
|
|
|
|
|
Nick Robbins |
|
|
|
|
|
|
Susimi II (Sweden 45) |
|
Frederick Carrington |
|
|
|
|
Yes |
|
katherine Carrington Carrington |
|
|
|
|
Yes |
|
Michael Carrington |
|
|
|
|
Yes |
|
Susi Carrington |
|
|
|
|
Yes |
|
Swedish Blue (Etchells) |
|
Ante Razmilovic |
|
|
GBRAR18 |
Group 1 |
|
|
The Plant Hunter (Etchells) |
|
Laurence Mead |
|
|
|
|
Yes |
|
Malcolm Offord |
|
|
|
|
Yes |
|
Camilo Ordobo |
|
|
|
|
Yes |
|
Theseus (Quarter Tonner) |
|
Phoebe Connellan |
Pit |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Sophie Dingwall |
Bow |
|
|
Group 3 |
Yes |
|
Jim Prower |
Helm |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Tim Scarisbrick |
Strategist |
|
|
Group 3 |
Yes |
|
Tokoloshe 3 (Cape 31) |
|
David Bartholomew |
|
|
|
|
Yes |
|
Rob Bunce |
|
|
|
|
Yes |
|
chris cowan |
|
|
|
|
Yes |
|
Suzy Peters |
Navigator |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Pete Redmond |
|
|
|
|
Yes |
|
Toucan (Farr 280) |
|
James Downer |
|
|
|
|
Yes |
|
Alex Locke |
Helm |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Anthony Locke |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Glyn Locke |
|
|
|
|
Yes |
|
Jono Price |
|
|
|
|
Yes |
|
Vellamo (Grand Soleil 34) |
|
Mark Greenaway |
|
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Jamie Wright |
Co-Skipper |
|
GBR908 |
Group 1 |
Yes |
|
Vendetta (Fareast 28r) |
|
Ross Eldred |
|
|
|
|
Yes |
|
Jonathan Hewat |
|
|
|
|
Yes |
|
Lucian STONE |
|
|
|
|
Yes |
|
Victoria Wright |
|
|
|
|
Yes |
|
Waywoh (Etchells) |
|
George Cartwright |
|
|
|
|
Yes |
|
Rob Cartwright |
|
|
|
|
Yes |
|
John Cook |
|
|
|
|
Yes |
|
XL (XOD) |
|
Jack Collngs |
Foil Trimmer |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Rory Paton |
Owner |
|
|
|
Yes |
|
Ollie Tait |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Xpeditious (XOD) |
|
James MArkby |
|
|
|
|
|
|
Zero II (Custom Mills 39) |
|
Brian Bolger |
|
|
|
|
Yes |
|
Ross Borne |
|
|
|
|
Yes |
|
James Gair |
|
|
|
|
Yes |
|
Graeme Lewis |
Helm |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Sam Mabley |
|
|
|
|
Yes |
|
Sophie Palmer |
|
|
|
|
Yes |
|
Robert Stirling |
|
|
|
|
Yes |
|
Marcus Williams |
|
|
|
|
Yes |
|
Ziggy (Etchells) |
|
Jake Bowhay |
Chef |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Jake Hardman |
In the way |
|
|
Group 1 |
Yes |
|
Alex Smerdon |
Floater |
|
|
|
Yes |
|
Harriet Watkins |
Watch Captain |
|
|
|
Yes |
|