2020 CYC Belmont Skyline Series
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
Amateur II (T-10)
Michael & Felicia Platzke 730152P    
Dire Wolf (1D35)
Andy Groh Nav/Tac    
Jeffrey (Dewey) Janicek   Group 1  
Tim (STFU) McCarthy Switch Flipper   Group 1  
robbie stone    
Theresa Trejo    
Dutch (J 88)
Brian Burgess Spinnaker trimmer 234003E   Group 1  
Dan Burns Headsail Trimmer 266763E USADB136 Group 1  
Will Holz USAWH53 Group 1  
Morgan Kinney Bow Usaek43 Group 1  
John Leahey Helm   Group 1  
Michael Rusin Mast   Group 1  
Eagle (Sydney 38)
Michael Cook Bow   Group 1  
Andrew Gifford Bow   Group 1  
Douglas Gifford Jr Main Trimmer 252558W   Group 1  
Thomas Keeble Bow 375732Y GBRTK15 Group 1  
Bork Maronn Pitman 201095P   Group 1  
Jerry ONeill Co-Skipper   Group 1  
Ann O'Neill Spinnaker trimmer   Group 1  
Conor O'Neill Bow   Group 1  
Shawn O'Neill Co-Skipper 137950Y USASO25  
Jan Promer Spinnaker trimmer 124036k   Group 1  
Grace Renz Floater   Group 1  
Sandy Stone Headsail Trimmer 186398L   Group 1  
Michael Wallock Headsail Trimmer   Group 1  
Doug Warren Main Trimmer 166959I   Group 1  
Endeavour (Beneteau 37)
Matthew Gallagher 653295M USAMG84 Group 1  
Incommunicado (Hunter 28.5)
Rich Gray Floater   Group 1  
John Masters Other   Group 1  
MONICA MASTERS Other   Group 1  
Jeffrey Mills    
Peter Staron    
Inferno (Farr 40)
Philip Dowd 147503O usapd10 Group 1  
Julia (J 88)
Michael Gillian 231721H   Group 1  
Kinship (J 105)
Ted Luton Main Trimmer 770445V   Group 1  
Cal Lutton Headsail Trimmer 770331U   Group 1  
Josh Lutton 791160S    
Laura Lutton Bow 798128Q   Group 1  
Liberté (Beneteau 41.1)
Brett August 795366R    
Carey August    
Jim Biery    
Chris Knight    
Mary Kovats Headsail Trimmer    
Judy Thomas    
Mark Thomas    
Misty (J 88)
Daniel Floberg   Group 1  
No Rush (Beneteau 43 Oceanis SD)
Eric Morrisroe 768213E    
Norse (J 88)
Jorgen Christiansen    
P.A.J.A.M.A. Party (J 88)
Alexander Abell 199029C   Group 1  
Amanda Bohl Bow   Group 1  
Gerry O'Neil Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Sue O'Neil In the way   Group 1  
Timothy Shambrook Rush Chairman   Group 1  
Kate Snow Pit   Group 1  
Retention (LS 10)
Mark Croll 295680F USAMC164 Group 1  
Rumble (LS 10)
Chris Manick    
Scarlet Begonias (Dufour 36P)
Wil Bruchmann Main Trimmer   Group 1  
Kevin Foote 696672W USAKF49  
Jackie McDermott Bow   Group 1  
Skidmarks (T-10)
Jamie Sunderland 760950W    
Slapshot II (J 109)
Scott Sims 392477E USASS198 Group 1  
Taipan (Farr 40)
Lloyd Karzen 310605E uslk45  
Water Works (T-10)
Malcom Harsch    
Rick & Mary Ann Lillie 171871U   Group 1  
Mike Shields usams309  
alyssa VanHorn    

Main Menu

Copyright © Interactive Creations 2000-2020