16th Annual YRALIS Championships Regatta (PHRF and One-Design)
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
173257 (Laser)
James Tunkey   Group 1  
186508 (Laser)
Carleton Wheeler   Group 1  
2667 (29er)
Landon Cormie 717661Z    
29er (29er)
Griffin Gigliotti    
29er (29er)
Christofor Tella 132043G    
29er (29er)
Clark Morris 788501P    
Jack Solmo Tactician 744912Q   Group 1  
29er (29er)
Ben Sheppard    
Allegro (Herreshoff S Class)
William Simmons 711356V    
Avalanche (Farr 395)
Craig Albrecht    
Blue Duck (Etchells)
Ron Thompson 283106L USART69 Group 1  
Blue Fire (Summit 35)
Mark Parry 232766W    
byte (Sunfast 3300)
Robert & Libby Alexander   Group 1  
Camelot (Brenta 38)
Jon Litt and Paul Dunay    
Celeritas (Soverel 33)
Mike McLaughlin / William Beery    
Charlotte (Beneteau First 36.7)
Roy Moss Other   Group 1  
Hiroshi Nakajima Floater 165692E   Group 1  
Oliver West Bow    
Richard West 275939F USARW108 Group 1  
Coyote (Bolt 37)
William Clemens 175681C    
Crazy Train (Melges 24)
Patrick Croke 301816K usapc38 Group 1  
Deviation (J 88)
Iris Vogel 154629U    
Eagle (J 121)
Steven Levy 251603G 251603G Group 1  
Emoticon (J 109)
Max Kalehoff Main Trimmer   Group 1  
Kevin LeCompte Mast 304290U USAKL43 Group 1  
Jonathan Rechtschaffer    
Fireball (J 111)
Bill & Jackie Baxter 262424M   Group 1  
First Light (Tartan 101)
Dana OBrien 672184G    
Flame (Etchells)
Henry (Skip) Gaillard 427    
Freebird (Viper)
Nick DuBois Pete Krow    
Frequent Flyer (Beneteau First 36.7)
Alistair Duke 380760T GBRAD74 Group 1  
Ghost Panda (Viper)
David Owen    
IHYC 257 (Ideal 18)
James Townsend    
Jon-Claude Zucconi    
Ingwe (S class )
pierre bardoux chesneau    
JYF (Laser)
Jean Fillion 715516T   Group 1  
Kiwi (Laser)
Scott Clark 195918   Group 1  
Lady (Shields)
Mawe Millar Owen    
Laser (Laser)
Marcus Wunderlich   Group 1  
Laser (Laser)
Connor Larson    
LASER (LASER)
Adrien Blanc    
Laser (Laser)
David Ornstein    
Laser (Laser)
Piotr Broszkowski   Group 1  
Lemonade (Laser)
HL DeVore   Group 1  
Lightning McQueen (Viper 640)
Brian McCloskey 143092S    
Marx Bros (Etchells)
Chris Marx    
N/A (29er)
Sophie Fisher    
Nemesis (Shields)
Jonathan Krumeich    
Nevermore (J 88)
Ken & Drew Hall 393187F USAKH99  
OGYC 3 (Ideal 18)
Chris Tella    
OGYC 5 (Ideal 18)
Lou Casolo    
Oh Jee !! (J 88)
Nicolas Delcourt    
Pete (Etchells)
Daniel Smith    
Peter Mark (Laser)
Peter Mark    
Rascal (Shields)
C Crocker Helm   Group 1  
M Tym Headsail Trimmer    
K Weisenfluh Co-Skipper 331096V USAKW8 Group 1  
M Weisenfluh Pit    
Red Sky (J 88)
Ralph Segalowitz    
Redline (J 92)
David Kaplan / Ray Gustin    
Redman (Ideal 18)
Barbara Bellafiore    
Rumba (J 133)
Ove Haxthausen 669538S    
Shaw (I-18)
Chris Church    
Andy Taylor    
Shining Star (Farr 33)
Steve Hayes    
Skye (Farr 395)
Ty Anderson   Group 1  
Sparky (Laser)
Jack Kneisley    
Spicy (C&C OD 30)
Gregg Clark Jim Grover Pete Manion    
Stampede (Etchells)
Karen Varbaro 655818X    
Stingray (Laser)
Andrew Ness 784197Y CANAN6  
Strange Brew (J 105)
Randy Bourne    
Strider (J 109)
Daniel Corcoran 651361V   Group 1  
Tango (Sheilds)
Karen Ronan   Group 1  
Tar & Feathered (Etchells)
Don Dowd    
Vixen (J 92)
Jim Weil/ EJ Haskell    
Vladi 2 (Laser Raidal)
Jeb Bechtel    
Zuma (J 109)
Steve Chronert USASC129  

Main Menu

Copyright © Interactive Creations 2000-2020