2021 Cleveland Race Week - Offshore Regatta
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
Aponivi (CS 33 SD)
Bron Taoras    
Bear (T-10)
Brian Barker USABB189 Group 1  
Black Seal (Melges 32)
Seth/Kevin Young    
Breakaway3 (Beneteau First 36.7)
Michael Karns    
Breezin' (C&C 115 )
Rich Galaska 235437U    
Calmon (Cal 33-2)
Lee Karns 688495U    
Capers (J 111)
Don Hudak 105286W USADH105 Group 1  
CommoHAWK (J 39)
Conor Hawkins 248643B   Group 1  
DagnAbb0tt! (Abbott 33)
Jim Mackey 278549J   Group 1  
Dark N Stormy (J 105)
ronald chris carson 766752g   Group 1  
En Passant (Dehler 34)
JEFFREY POSNER   Group 1  
Epic (CAL 29)
Bryan Bradley    
Evil Duer (Melges 24)
Jon Donze   Group 1  
Diane Duer Mid Mast   Group 1  
Nate Duer 697125Z    
Fall Line (J 105)
Chip Schaffner 214590W    
Flat Stanley (Melges 32)
Terry McSweeney / Trey Sheehan    
Foghorn (S2 10.3)
Jonathon Maude Main Trimmer    
Benjamin Rychel Bow   Group 1  
Denise Rychel Owner    
Donald Rychel Headsail Trimmer 199726G   Group 1  
Lisa Rychel Headsail Trimmer    
Ronald Rychel Owner   Group 1  
FreeEnergy (VX One)
John Zelli 212231e Usajz14  
Grin Factor (VXOne)
Craig/Kevin Kvale/Milligan    
Hardtack (Wylie 34)
George Raynor 659925z   Group 1  
Havannah (Contessa 35)
Karim Botros 266202M    
Kraken (T-10)
David Samanich   Group 1  
La Vida (Newport 33)
MICHAEL MCGOWAN    
Lucy (Beneteau First 36.7)
Robert Evans 165887J    
Megavolt (Schock 41)
Tyler Laseter    
More Kids On Sailboats Knee Deep Racing (J 34)
Brett & Katie Langolf 676831v   Group 1  
Moya-Manzi (Beneteau Oceanis 321)
Mark Corson 312876Z USAMC236 Group 1  
Outlet Xpress (Express 37)
Ken Block 168194H    
overkill (Tartan 101)
Tom McNeill   Group 1  
Painkiller (J 36)
Mark Saffell US36546    
Papa Oom Mow Mow (Seidelman)
Robert Petry    
Papa's Toy (J 111)
Andrew Brush Main Trimmer   Group 1  
Jeff Hasse    
Bob Knestrick    
Alan Long Pit   Group 1  
Marcus Presley    
John Rampe Rush Chairman 120755M   Group 1  
John S Rampe    
Tod Sackett USATS65 Group 1  
Hugh Scott Seaholm Skipper 778607N    
Peacemaker (Nelson Marek )
John Sampson 272739x   Group 1  
Resolute (Ericson 33)
Herman Maschmann    
Revolution III (Mumm 36)
David Lengyel    
Riff Raff (CAL 33)
Rick Krems 657725R    
Rollick (J 105)
Eric Sutherland 262296A    
Rum Runner (VX One)
Terence Ford 777965U usatf73 Group 1  
Rush (Flying Tiger 10M)
Laurence Rush 660212E   Group 1  
Scoop (S2 9.1)
Timothy Willford / John Schaffner    
Simcha (Tartan 30c)
David & Stuart Butcher 652216X    
SLingshot (J 105)
Ron Hollingsworth   Group 1  
Sloopy IV (IMX 38)
Brad Esarove   Group 1  
Solidarity (J 30)
Paul Blonski    
Spaceman Spiff (J 111)
Rob Ruhlman 172216J USARR79 Group 1  
Split Decision (Beneteau First 36.7)
Margot Dugan Other   Group 1  
Matt Dugan 744150U   Group 1  
Emily George    
Tony Green    
Thomas Kerka    
Grace Mansuetto Floater   Group 1  
Michael Mansuetto Main Trimmer   Group 1  
Nicholas Risty    
Louis Schweitzer    
J.B. Walsh    
Eryn Whistler Bow   Group 1  
Justin Winkel    
Stir It Up (Dehler)
Frank Kups 342952V    
Synchronicity (J 109)
Chris Mallett 697720x    
Team Vanpire Racing (Melges 32)
Willem van Heeckeren 121615F    
Trio (J 105)
Paul and Joe Uhlir Tim Roberts 807487R   Group 1  
Unbridled (J 105)
Robert Mock 195053u usaRM13 Group 1  
Undone (Catalina 42)
Richard Lukich 807143T    
Viva La Vida (J 120)
Tim Yanda 192714o USATY12 Group 1  
Vivant (Beneteau 36)
Al Pawlowski   Group 1  
Wavelength (Thomas 35)
Alan Linne 298267K   Group 1  
Weimer (Soverel)
arlene steuer 138936C    
WhiteCap (S2 9.1)
Karl Ziegler 223641N    
Whitehawk (J 35)
Paul Mathews 209069D    
Wileaway (Hunter 34)
Philip Rush   Group 1  

Main Menu

Corralejo Tequila Platform Pusser's Rum

Copyright © North Technology Group LLC 2000-2022