|
Crew Name |
Position |
USSailing # |
World Sailing # |
World Sailing Class. |
Class Approv. |
#Team HungOver (C Scow) |
|
Brian Brickler |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Kevin Brickler |
|
|
|
|
|
|
... (C Scow) |
|
Jake Erdman |
Other |
|
|
Group 1 |
|
|
Brian McMurray |
|
129821V |
|
|
|
|
Allegedly (C Scow) |
|
William Haeger |
|
|
|
|
|
|
Brad Roble |
|
|
|
|
|
|
Barkode (C-Scow) |
|
Fred Barkow |
|
|
|
|
|
|
Fred B Barkow |
|
|
|
|
|
|
Max Barkow |
|
|
|
|
|
|
Barr-Crawler (C Scow) |
|
Michael Barr |
|
|
|
|
|
|
Nora Kiernan |
|
|
|
|
|
|
Beulah Beast (C Scow) |
|
Papa Kutsch |
|
|
|
|
|
|
Charles Kutschenreuter |
|
|
|
|
|
|
Blitz (C Scow) |
|
Cam McNeil |
|
|
|
|
|
|
BMEN (C Scow ) |
|
Tim Lange |
Navigator |
|
|
Group 1 |
|
|
Cake Baby (C Scow) |
|
Brant Bolling |
|
|
|
|
|
|
Adam Hohmeyer |
|
|
|
|
|
|
Delusions (C Scow) |
|
Mike Greeson |
|
|
|
|
|
|
kent Haeger |
|
|
|
|
|
|
Fancy Pants (C Scow) |
|
Coye Harrett |
|
|
|
|
|
|
Colin Rowe |
|
|
|
|
|
|
Shannon Smith |
|
|
|
|
|
|
Fish (C Scow) |
|
Frank Davenport |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Full Send Red (C Scow) |
|
Mark Hetzler |
|
|
|
|
|
|
Fred Shappert |
|
|
|
|
|
|
Hurry'in Hoosier (C Scow) |
|
Eugene Benedict |
|
|
|
|
|
|
Irish Navy (Melges C Scow) |
|
Sophie Jones |
|
|
|
|
|
|
Matt Pistay |
Bow |
|
|
Group 3 |
|
|
Paul Reilly |
|
|
|
|
|
|
JB & Water (C Scow) |
|
John Becker |
|
|
|
|
|
|
Stuart Becker |
|
|
|
|
|
|
Just Ducky (C scow) |
|
Johanna Ducker |
|
|
|
|
|
|
John Ducker |
|
|
|
|
|
|
Kaitlyn Ducker |
|
|
|
|
|
|
KARMA (C-Scow) |
|
Todd Bosgraaf |
|
|
|
|
|
|
Kingfisher (C scow) |
|
Jim Gluek |
|
|
|
|
|
|
Mark Schaubel |
|
|
|
|
|
|
Deb Ziegler |
|
|
|
|
|
|
Klementinve VII (C Scow ) |
|
Kate Klement |
|
|
|
|
|
|
Robert Klement |
|
|
|
|
|
|
LIKKITY SPLIT (C SCOW) |
|
Peter Keck |
|
|
USAPK41 |
Group 1 |
|
|
Mitina (C Scow) |
|
Tom Keenan (M) |
|
|
|
|
|
|
MOE (C Scow) |
|
Glen Walborn |
|
|
|
|
|
|
none (Melges C Scow) |
|
Ben Shaevitz |
|
|
|
|
|
|
PapaHog (C scow) |
|
Steve Avery |
|
|
USASA31 |
Group 1 |
|
|
John Myhre |
|
|
|
|
|
|
Maggie Robinson |
|
|
|
|
|
|
Parker Brothers (C Scow) |
|
Charlie Parker |
|
|
|
|
|
|
Max Ralston |
|
|
|
|
|
|
Penguin (C Scow) |
|
Nathan Hetzler |
|
|
|
|
|
|
Scott Hetzler |
|
|
|
|
|
|
Phantom (C Scow) |
|
Robert Green |
|
|
|
|
|
|
Gary Sullivan |
|
|
|
|
|
|
re-Kraken (C Scow) |
|
Analiese Genthe |
|
|
|
|
|
|
Christopher GENTHE |
|
|
|
|
|
|
RYOT too (C) |
|
Anne Muller |
|
|
|
|
|
|
Joe Skotarzak |
Skipper |
159767L |
|
|
|
|
Sail Pending (C Scow) |
|
Scott Harestad |
|
|
|
|
|
|
Schmidt Happens (C scow) |
|
Tye Rubin |
|
|
|
|
|
|
Patrick Schmidt |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Kate Thickens |
|
|
|
|
|
|
Shakedown Street (C Scow) |
|
John McNeil |
|
|
|
|
|
|
Shore Leave (C Scow) |
|
Issac Kremers |
|
|
|
|
|
|
Kyle Layson |
|
|
|
|
|
|
Frank Reeg |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Speed Machine III (C) |
|
Darby Bach |
|
|
|
|
|
|
Will Heurth |
|
|
|
|
|
|
Scott Sullivan |
|
|
|
|
|
|
Spindrift IX (C Scow) |
|
Joe Schaub |
|
275319V |
|
|
|
|
Summer Sled (C Scow) |
|
Christopher Mikesell |
|
|
|
|
|
|
Steve Schaub |
|
|
|
|
|
|
Katie Wells |
|
|
|
|
|
|
Tan Feet (C Scow) |
|
Brett Hatton |
|
|
|
|
|
|
Team 45 (C Scow) |
|
Andy Burdick |
|
|
|
|
|
|
Finn Burdick |
|
|
|
|
|
|
Augie Jarecki |
|
|
|
|
|
|
Tewsday VIII (C Scow) |
|
Super Jenny Barkow |
|
|
|
|
|
|
Magical Mary |
|
|
|
|
|
|
Jim Tews |
|
|
|
|
|
|
The A-Train III (C Scow) |
|
Andrew Bohl |
|
|
|
|
|
|
Katie Bruder |
|
|
|
|
|
|
Kelsy Cole |
|
|
|
|
|
|
The Awkward Turtle (C Scow) |
|
Katie Hohmeyer |
|
|
|
|
|
|
Christopher Geschke |
|
|
|
|
|
|
WHYKNOT (C Scow) |
|
Bill DeCoste |
|
|
|
|
|
|
Karl Selewski |
|
|
|
|
|
|
Wilford (C Scow) |
|
John Porter |
|
282942V |
USAJP108 |
|
|
|
ZippyFish (C Scow) |
|
Austin Barkow |
|
|
|
|
|
|
DJ Barkow |
|
|
|
|
|
|
John Sipe |
|
|
|
|
|
|