2021 Spring Opener - CASRA
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
Amateur II (T-10)
Michael & Felicia Platzke 730152P   Group 1  
Archimedes III (C&C 115)
Joe Hummel 231111Z   Group 1  
Challenger (Frers 50)
Arunas Kubelskas Kubelskas  
Defiance (J/V 66)
team defiance smirl 116795A    
Eagle (Sydney 38)
Shawn/Jerry O'Neill 137950Y USASO25  
Eclipse (Beneteau First 36.7)
Peter Nielsen 253547V USAPN10 Group 1  
El Toro (T-10)
Jovan Brankov   Group 1  
Erica (T-10)
Brian Kaczor    
Erizo de Mar (Beneteau First 36.7)
Antoni Czupryna 393155X POLAC8  
MARCIN DUCH Pit POLMD14 Group 1  
Waldemar Emmerich Co-Skipper 306876G POLWE1 Group 1  
Bogumil Kawa Headsail Trimmer USABK64 Group 1  
Jaroslaw Naruszewicz Spinnaker trimmer POLJN4 Group 1  
Agnieszka Olejarz POLA011  
Emil Olejarz Bow POLE02 Group 1  
Krzysztof Siuta Mast USAKS147   Group 1  
Arek Szawlowski Main Trimmer   Group 1  
Exeter (J/V Baltic 35 TM)
John Notch 282831R   Group 1  
Exile (J 88)
Scott Eisenhardt Co-Skipper USASE45 Group 1  
Andy Graff 255164W   Group 1  
Flying Spaghetti Monster (J 35)
Mitchell Wiseman Dom Merritt    
Dom Merritt 767836Z USADM270 Group 1  
FOG (Beneteau First 36.7)
Greg Rasmussen USAGR50 Group 1  
Free Radical (Beneteau First 36.7)
Robert Nelson 262970X USARN25 Group 1  
Funky Monkey (J 88)
Graham Eger    
Michael Frerker   Group 1  
Handsome Pete (Beneteau First 10R)
David Baker 717093B    
Honey Badger (T10)
Thomas Kane 166389I   Group 1  
Inferno (Farr 40)
Aaron Housten 137989N   Group 1  
Julia (J 88)
Michael Gillian 231721H   Group 1  
Kamikaze (T-10)
Darren Beck / Andrew Fernandez 325949E    
Kinship (J 105)
Josh Lutton 791160S   Group 1  
Le Rêve (Sunfast 3300)
Vanessa Gates and Patrick Bredlau 704770V USAVG8 Group 1  
Liberté (Beneteau 41.1)
Brett AUGUST 795366R    
Meat (T-10)
Edward Mui, Craig Roehl    
Minister (LS10)
Blane Boynton    
Misty (J 88)
Daniel Floberg   Group 1  
Mojo (Beneteau First 40.7)
Andy Benstead Mid Bow   Group 1  
Audrey Chenoweth-Kelly Floater   Group 1  
Gregg Comeaux Chef   Group 1  
Niki Conforti Spinnaker trimmer   Group 1  
YVONNE HERKEMIJ Owner   Group 1  
Steven Lowery Helm   Group 1  
Luca Ruhlander Mid Mast   Group 1  
Gary Powell/ Scot Ruhlander 245241P   Group 1  
Kent Sisk Other   Group 1  
Momentus (J 111)
Kevin Saedi / Raman Yousefi 312161L    
Night Train (Thomas 35)
Brian Morgan 694678J USABM153 Group 1  
Ohana (Dehler 34C)
Robert Smetters   Group 1  
Painkiller 5 (Beneteau First 36.7)
Alice Martin 208640U   Group 1  
Pandora (Swan 46)
Hank Graziano 335608T    
Paradigm Shift (C&C 115)
Dave Dickerson 174808T    
Perspicacity (T-10)
Bob Cohen Adam Collins 697321R   Group 1  
Pura Vida (J 111)
John Kalanik 318238Z USAJK153  
Radiance (Farr 38)
Benjamin White 242451N USABW79 Group 1  
Retention (T-10)
Mark Croll 295680F USAMC164 Group 1  
Rhumb Runner (Beneteau First 40.7)
Katie Goldman    
Sagamore (Nelson Marek 68)
Tone Martin 732797T    
Thunderbolt (LS 10)
Steve Karstrand 257140S    
Vayu (Beneteau First 40.7)
Ron Buzil Helm 245909W   Group 1  
Melanie Gainer Other   Group 1  
HANNAH GREEN Bow 801488Y   Group 1  
James Judge Spinnaker trimmer 224951U   Group 1  
Robin Munden Nav/Tac 137734w USARM41 Group 1  
Jason Navota Headsail Trimmer   Group 1  
Ed Radzikowski Pit   Group 1  
Scott Reich    
Dana Smith Mast   Group 1  
Wojtek Wolantkowski Headsail Trimmer   Group 1  
Warlock (J 111)
Tom Dickson 410167p   Group 1  
Winnebago (LS 10)
Timothy Rathbun 171439q USATR90  
Wired (Beneteau First 40.7)
Thomas Boucher Bow 752153W    
Brian Angioletti / Chuck Norton 372020H    
Ashley Engels Headsail Trimmer    
Geary Finn Main Trimmer   Group 1  
Norton Jeff Main Trimmer   Group 1  
Dave Keith Mast   Group 1  
David Kelland Spinnaker trimmer   Group 1  
Chuck Norton Owner 755262S   Group 1  
Travis Wilhite Tactician   Group 1  
Tony Wilkinson Bow   Group 1  

Main Menu

Copyright © Interactive Creations 2000-2021