2021 Sheldon Clark Regatta - CASRA
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
Amateur II (T-10)
Michael & Felicia Platzke 730152P    
Banter (J 88)
Ben Marden    
Blackfin (J 109)
Keith Eickenberg 227770B    
Bud (T10)
Joe Kestler 752395N USAJK154 Group 1  
Callisto (J 109)
bill Colombo Tactician USAWC84 Group 3  
Katie Davis Bow USAKD80 Group 1  
Michael Hendrie Helm   Group 1  
Jonathan Hurthle Mast    
James Murray Tactician 127575C USAJM369 Group 1  
Mike Reynaert Mid Bow USAMR119 USAMR119 Group 1  
Cameron Rylance Rush Chairman   Group 1  
Challenger (Frers 50)
Arunas Kubelskas Kubelskas  
Courageous (J 109)
Ray Douglas / Kris Maybach 318732Y USARD8 Group 1  
Defiance (J/V 66)
dale smirl 116295A    
Dutch (J 88)
John & Jordan Leahey    
Eagle (Sydney 38)
Shawn/Jerry O'Neill 137950Y USASO25  
Eclipse (Beneteau First 36.7)
Peter Nielsen 253547V USAPN10 Group 1  
El Toro (T-10)
Jovan Brankov   Group 1  
Entourage II (1D35T)
Michael Dannecker   Group 1  
Erica (T-10)
Brian Kaczor    
Exeter (J/V Baltic 35 TM)
John Notch 282831R   Group 1  
Exile (J 88)
Kyle Doyle Switch Flipper USAKD65 Group 1  
Graham Eger In the way USAGE31 Group 1  
Scott Eisenhardt Tactician USASE45 Group 1  
Andy Graff 255164W   Group 1  
Luke LeCoche Mast 780488V USALL61 Group 1  
Sabine Zinserling Bow   Group 1  
Fantome (Morgan 36T)
Deirdre Martin 351390U USADM261 Group 1  
FOG (Beneteau First 36.7)
Greg Rasmussen USAGR50 Group 1  
Free Radical (Beneteau First 36.7)
Robert Nelson 262970X USARN25 Group 1  
Full Tilt (J 109)
Peter Priede 371954y    
Funky Monkey (J 88)
Michael Frerker   Group 1  
Heartbreaker (1D35)
Eric Oesterle 187614W    
Julia (J 88)
Michael Cook Headsail Trimmer    
Elizabeth Foulston Main Trimmer usaef38 Group 1  
Michael Gillian Helm 231721H   Group 1  
Lauren Holderman Bow   Group 1  
Maya Mahoney Pit    
Catherine Mollerus Spinnaker trimmer    
Kamikaze (T-10)
Darren Beck Andrew Fernandez    
Liquid Lounge II (J 109)
Jim Caesar 652603u    
Mary Gail (J 112e)
Laura Bestul Grinder   Group 1  
Benjamin Lumpkin 301978Z    
Ashleigh Luttery   Group 1  
Mike Parapetti Foil Trimmer   Group 1  
Sam Veilleux Co-Skipper   Group 1  
Maskwa (C&C 115)
Donald Waller 209967K    
Minister (LS 10)
Blane & Cindy Boynton    
Mise En Place (Beneteau Oceanis 381)
Paul Thompson   Group 1  
Mutiny (T-10)
John Schellenbach 205310F   Group 1  
Norse (J 88)
Jorgen Christiansen    
Ohana (Dehler 34c)
Robert Smetters   Group 1  
P.A.J.A.M.A. Party (J 88)
Alexander Abell 199029C   Group 1  
Painkiller 5 (Beneteau First 36.7)
Alice Martin 208640u USAAM29 Group 1  
Paradigm Shift (C&C 115)
Dave Dickerson 174808T    
Providence (Ericson)
Jerry and Greg Miarecki 286909C   Group 1  
Pura Vida (J 111)
John Kalanik 318238Z USAJK153  
Ravn (Beneteau Platu 25)
Matt Cwiokowski Pit USAMC240 Group 1  
Jamie Downing 757282W USAJD245 Group 1  
Arthor Keska Bow   Group 1  
Jolanta Smaciarz Spinnaker trimmer POLJS29 Group 1  
Retention (T-10)
Mark Croll 295680F USAMC164 Group 1  
Sirocco VI (Mumm 36)
Bill & Viviana Fanizzo 167979O   Group 1  
Skye (Nelson Marek 46)
Jeff & Jane Hoswell 226157W   Group 1  
Smee Again (J 109)
G Miz/Dreher/Hatfield/Neenan 12318ON USAGM62 Group 1  
Spitfire (Franklin 40)
Jonathan Burba Captain 335408R    
Steve Cohen Floater   Group 1  
Michael Cunningham Pit   Group 1  
James Dicello Bow   Group 1  
Bo Harper Floater   Group 1  
Jon Johnson Runners    
Mark LeVan Helm   Group 1  
Matt Smith Mast    
Thunderbolt (LS 10)
Steve Karstrand 257140S    
Windsong (J 88)
Andrew Appel Pit   Group 1  
Patrick Norris    
Mike Wade Spinnaker trimmer   Group 1  
Winnebago (LS 10)
Tim Rathbun 171439q USATR90  
Wired (Beneteau First 40.7)
Brian Angioletti / Chuck Norton 372020H    

Main Menu

Copyright © Interactive Creations 2000-2021