2021 T-10 North American Championship
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
American Dream (T-10)
David Boodey Pit   Group 1  
jason Fergurson Headsail Trimmer   Group 1  
Barbara Hunt Headsail Trimmer   Group 1  
Sue Lutz Headsail Trimmer   Group 1  
Sherry Owen-Siekmann Headsail Trimmer   Group 1  
Steve Perich Bow   Group 1  
David Rainish Co-Skipper   Group 1  
John Siekmann Co-Skipper   Group 1  
Bud (T-10)
Theresa Benjamin Floater   Group 1  
Benz Faget In the way 138198I USAWF17 Group 3  
Johanri Gerber In the way   Group 1  
Arvid Eiesland / Joe Kestler Helm 208328v usaae21 Group 1  
Joe Kestler Main Trimmer 752395N USAJK154 Group 1  
Steve Robbins Headsail Trimmer   Group 1  
Mark Soya    
Leif Triller Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Diamond Girl (LS 10)
Amy Cermak 108439X USA125 Group 1  
Rick Cermak 108439X USARC130  
Joe Fox Headsail Trimmer   Group 1  
Scott Murin USASM18 Group 1  
Chris Nielson Other   Group 3  
Matthew Szymanski Bow   Group 1  
El Toro (T-10)
Jovan Brankov Owner 663639K SRBJB2 Group 1  
Jay Butler Main Trimmer 765717D   Group 1  
Sharon Gilbert Headsail Trimmer   Group 1  
Dylan Hahn Floater   Group 1  
Steve Holz Floater   Group 1  
Arthur Keska Bow 690293B USAAK123 Group 1  
Demian Krentz Other   Group 1  
Drew Myers Bow   Group 1  
Erica (T-10)
Carrie Camarda Floater USACC184 Group 1  
Corey Fast Floater USACF53 Group 1  
Katherine Greer Stunt Owner USAKG59 Group 1  
Brian Kaczor Owner 312058P USABK79 Group 1  
Scott Melanson Bow USASM98 Group 1  
Seth Morrell Tactician USASM86 USASM86 Group 1  
Chuck O'Donnell Pit USACO39 Group 1  
Hooligan: Flat Stanley Racing (T-10)
Zygmund Beatty Spinnaker trimmer USAZB15 Group 3  
Brad Boston Tactician CANBB24 Group 3  
Keith Downs In the way 797136R USAKD78 Group 1  
Curtis Florence Captain Cancf1 Group 1  
Abie McLaughlin In the way USAAB164 Group 1  
Jennifer Norwood Wulff In the way USAJW18 Group 1  
Trey Sheehan Terry McSweeney    
Independence (T-10)
Wes Blazer Tactician   Group 3  
Paul J. Blonski Bow   Group 1  
Anne Humphrey Spinnaker trimmer   Group 1  
Thomas Humphrey Helm   Group 1  
Wm. Ryan Kyle Headsail Trimmer   Group 3  
Kamikaze (T-10)
Darren Beck USADB73 Group 1  
Kristina Beck Other USAKB150 Group 1  
Darren/Andrew Beck/Fernandez    
Trish De Preter Headsail Trimmer USATD128 Group 1  
Andrew Fernandez Stunt Owner USAAF98 Group 1  
Mike Fernandez Pit USAMF118 Group 1  
Trevor Proszek Medic/Doctor USATPtbd Group 1  
Whitney Tullos Staysail trimmer USAWT35 Group 1  
Luna (T-10)
Jeremy Alexis 181824O   Group 1  
Ketti Boller Headsail Trimmer   Group 1  
Elizabeth Buchanan Spinnaker trimmer   Group 1  
anthony marty Other   Group 1  
Anson Mulder Tactician   Group 3  
Michele Nielson Bow USAMN58 Group 1  
Jocelyn Saxon Floater   Group 1  
Meat (T-10)
Andy Camarda Cat 3 Cooler Jockey   Group 3  
Brian Davies Chef 232590U USABD57 Group 1  
Alice Kaminski Chef USAAK124 Group 1  
Brian Kennalley Chef USABK49 Group 1  
Amy Roehl Switch Flipper   Group 1  
Craig Roehl USACR90 Group 1  
April Yi Chef usayy1   Group 1  
Minister (LS 10)
Alexander Baldwin Main Trimmer   Group 1  
AnneMarie Baumann Chef USAAB185 Group 1  
Blane Boynton Skipper 749375Y USABB167 Group 1  
Cindy Boynton Bow 786980N USACB234 Group 1  
Tom Kane In the way 166389I   Group 1  
Hannah Weaver Pit USAHW24   Group 1  
Jim Wynne Spinnaker trimmer USAJW24 Group 1  
Monitor (T-10)
Michael Considine Staysail trimmer   Group 3  
Ethan Lewis Floater   Group 1  
Matt Pederson   Group 1  
Jeff Veenstra Switch Flipper   Group 1  
Mark Veenstra   Group 1  
Mutiny (T-10)
Michael-Anne Ashford Floater   Group 1  
Kate Carolan Bow USAKC121 Group 1  
Joe Harris Staysail trimmer 176214p USAJH7 Group 1  
Michael Kennedy Mid Mast   Group 1  
Mel Levy Main Trimmer 136652V   Group 1  
Kathy Massel Headsail Trimmer USAKM126 Group 1  
John Schellenbach Floater 205310F USAJS234 Group 1  
NUTS (T-10)
Gretchen Backus Loper Pit USAGL20 Group 1  
Heidi Backus Riddle Helm 139915Z USAHB28 Group 1  
Christy Parsons Bow USACP17 Group 1  
Tyler Parsons In the way 704643Q USATP88 Group 1  
John Riddle Spinnaker trimmer   Group 1  
John Shockey Main Trimmer USAJS115 Group 1  
Kevin Shockey Floater USAKS19 Group 1  
Out of the Blue (T-10)
Alexander Bost Pit USAAB236 Group 1  
Jennifer Hyla Spinnaker trimmer USAJH133 Group 1  
John Knoop Rush Chairman USAJK206 Group 1  
Steve Knoop 132368S USASK88 Group 1  
James Lewis Main Trimmer   Group 3  
Richard Martin Foil Trimmer USARM204 Group 1  
amy Simonsen 198564I   Group 1  
Katrina Williams Bow   Group 1  
PrivateAirplane (T-10)
Tac Boston Cat 3 Cooler Jockey   Group 3  
John Evans    
Michael Sheehan John Evans 787327P USAMS148 Group 1  
Matt Koch Bow   Group 1  
Zach Mason   Group 3  
Keegan Sheehan Mast   Group 1  
Caroline Sundman Pit 274893I USACS155 Group 1  
Proper Villain (T-10)
Greg Kinney Helm 687189T usagk25 Group 1  
Mike Koch Bow USAMK159 Group 1  
Philip Porte Bow 709905R USAPP55 Group 1  
Jake Schott Pit USAJS345 Group 1  
Kyle Vowels Headsail Trimmer   Group 3  
Nick Ward Main Trimmer 352062P USANW13 Group 1  
Rainbows End (T-10)
Steven Fink 186023P    
Daniel Hamilton Bow   Group 1  
Rob Jacob Pit    
Phil Neznanov Spinnaker trimmer   Group 1  
Cynthia Seebold Spinnaker trimmer 776870S    
Joel Stopka Headsail Trimmer   Group 1  
Nancy Ward Spinnaker trimmer   Group 1  
Retention (T-10)
Blaze Bohlig Bow   Group 1  
David Brady Spinnaker trimmer   Group 1  
Gretchen Croll Headsail Trimmer 295682H USAGC48 Group 1  
Mark Croll 295680F USAMC164 Group 1  
Peter Dubois Headsail Trimmer   Group 1  
Edwin Montano Other 651513P USAEM47 Group 1  
Sara Otto Spinnaker trimmer USASO35 Group 1  
Felicia Platzke Pit   Group 1  
Aimee Smith   Group 1  
Sisu (T-10)
david johnson Rush Chairman   Group 3  
jill mecklenburger Headsail Trimmer   Group 1  
mark toline Pit    
Andrew Van Sickle Headsail Trimmer 777903W USAAV33 Group 1  
andrew wilson    
jeff wittenberg Helm 228523u   Group 1  
Team Iball (T-10)
Scott Irwin USASI9  
Steve Morrow Mast 219321R USASM94 Group 1  
Rick Rothenbuhler Main Trimmer USARR39 Group 1  
George Sipel Floater USAGS129 Group 1  
Michael Stark Pit   Group 3  
Dan Synowiec Bow   Group 1  
Nick Turney   Group 3  
The ringer cannot look empty (LS 10)
Kevin Clark Pro Bowler USAKC118 Group 1  
Virginia Debbink Switch Flipper   Group 1  
Katy DeHaven Bow   Group 1  
Matthew Joy Grinder USAMJ81 Group 1  
Christopher Manick    
Brady Polowy In the way   Group 1  
Nate Webb Medic/Doctor 683923Q USANW20 Group 1  
Winnebago (LS 10)
Jon Crump Nav/Tac   Group 1  
John Dybas Main Trimmer   Group 1  
Bev Mohr Pit   Group 1  
Stephen Pratt Chef USASP90 Group 1  
Leo Pratt-Thomas Mid Mast   Group 1  
Timothy Rathbun Autopilot 171439q USATR90 Group 1  
gerald Thomas Tactician 128408S USAGT34 Group 1  

Main Menu

Mt. Gay Rum UK Sailmakers
Evolution Sails    

Copyright © Interactive Creations 2000-2021