2021/2022 IC37 Winter Series - Fall Cup
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
Arethusa (IC37)
Vincent Anfi Pit Assist ITAVA18 Group 1  
Louis Bavay ANTLB1 Group 1  
Mackenzie Fraser Other USAMF115 Group 1  
KJ Hill    
Douglas Lotz Helm USADL30 Group 1  
Phil Lotz 149256c usdpl22  
Wendy Lotz Chef usawl17 Group 1  
Mike Marshall    
Colin Smith USACS58  
Alie Toppa USAAT40  
Gamecock (IC37)
Irina Belaborodova Pit RUSIB6 Group 1  
Garrett Connelly Main Trimmer USAGC70 Group 1  
Will Connelly Runners USAWC97 Group 1  
Jimmy Gieseke Headsail Trimmer USAJG214 Group 1  
Max Hooker Bow usamh226 Group 1  
Carrie Marshall Mid Bow USACM275 Group 1  
Peter McClennen Helm USAPM172 Group 1  
Kathryn Nota Offside trimmer USAKN34 Group 1  
Tony Rey Tactician   Group 3  
Midnight Blue (IC37)
Key Becker Bow USAKB116 Group 1  
Elizabeth Dudley Offside trimmer USAED53 Group 1  
Alexis Michas Skipper 356448D USAAM101 Group 1  
Judge Ryan Tactician   Group 1  
Tim Scanlon Runners USATS190 Group 1  
Keiran Searle AUSKS6 Group 3  
Ben Wilkinson Mast    
Sarah Wilkinson Pit USASW122 Group 1  
James Wilson Main Trimmer USAJW12 Group 1  
New Wave (IC37)
Miro Kaffka Other 670729T USAMK165 Group 1  
Marty kullman Main Trimmer   Group 3  
Steve Liebel Skipper USASL36 Group 1  
Doug Nickel Headsail Trimmer USADN2 Group 1  
Sarah Ragle Bow USASR69 Group 1  
Judah Rubin Chef USAJR024 Group 1  
Julie Valdez USJV51 Group 1  
Coleen Walsh Rush Chairman 287120R USACT11 Group 1  
Ray Wulff Co-Skipper USARW102 Group 1  
Next (IC37)
Jon Desmond Helm 375034T USAJD26 Group 1  
Andrew Herlihy Other USAAH39 Group 1  
Mira Herlihy Other USAMH233 Group 1  
Peter Herlihy Leeward Helm USAPH115 Group 1  
Joey Mello Boat Captain USAJM167 Group 3  
Katharine Middleton USAKM188 Group 1  
Kevin Tongue Bow USAKT20 Group 1  
Ryan Walsh USARW51 Group 1  
Matt Wordell Staysail trimmer USAMW113 Group 1  
Ticket (IC37)
Blythe Daly Pit USAKD79 Group 1  
Andy Giglia Headsail Trimmer 276639E USAAG83 Group 1  
Charles Goodrich Runners USACG28 Group 1  
Andrew McBee Mast USAAM201 Group 1  
Emma Kate McNomee Offside trimmer USAEM113 Group 1  
Mark Ploch Main Trimmer USAMP24 Group 3  
William Starkey Bow USAWS108 Group 1  
Edward Whitmore Helm 395377J USAEW28 Group 1  
Will Whitmore Tactician USAJW252 Group 1  
Zing (IC37)
Shannon Brown Pit Usasb102 Group 1  
Adam Burns Helm USAAB3 Group 1  
Bridget DeDario Pit USABD89 Group 1  
Ben Doyle In the way USABD39 Group 1  
Christopher Doyle Floater 1226460 USACD34 Group 1  
John Goller Headsail Trimmer USAJG18 Group 1  
Robert Hesse Owner 271079W Usarh68 Group 1  
Scott Walter Bow USASW75 Group 1  

Main Menu

Copyright © Interactive Creations 2000-2022