2022 Royal Southern Summer Series – Land Union September Regatta
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
A Little Jollity (J/70)
Piotr Nahajski   Group 1  
Arcus (Archambault A35)
Jamie Dean-Brown Bow   Group 1  
John HOWELL    
Jean Paul Michalski Headsail Trimmer   Group 1  
Zak Michalski Mast    
Oliver Newell Spinnaker trimmer   Group 1  
Banter (Mustang 30 Mk2)
Handley James Families    
Brenda’s J (J92s)
Becky WALFORD    
Calypso (J 70)
MARSHALL KING IRLMK Group 1  
Darkwood (J 121)
Michael O'Donnell    
Elmarki (J/70)
Duncan McCarthy GBRDM18 Group 1  
EV Experts (J/70)
Tim Collins   Group 1  
Galahad of Cowes (Beneteau First 40)
Ronan Banim    
Geisha (J/70)
Lutz Strangemann   Group 3  
GoWest - COGITAL (FarEast 28R)
Alain Waha   Group 1  
GWEILO (FARR 280)
Richard Powell    
JAGO (J/109)
Mike & Susie Yates    
Jam (J99)
Brian Denney GBRBD29 Group 1  
Jenga 8 (J 70)
Andrew Barraclough   Group 1  
Jenie (J/109)
Charles Berry   Group 1  
Jolene (J/111)
Justen Bersin Bow   Group 1  
Austen Clark    
Julie Fawcett    
James Hawkins Pit   Group 1  
Andrew Hubbard    
Toby Lambert    
Paul Lewis   Group 1  
Jumbo (J/70)
Dominic Hurndall GBRDH99 Group 1  
La Réponse (Ker 39 (modified))
Andrew McIrvine   Group 1  
Lancelot ii (Beneteau First 40)
Christoph Bronz    
Helena Bronz    
Neal Evans    
Nichola Evans    
Alice Robinson    
Andrew Robinson    
Julie Robinson    
Sam Robinson    
Last Fling (btc 22)
Harry Ellens    
Luna (Swan 45)
Tim Webb    
Malice (HOD 35)
Mike Moxley    
McFly (J 111)
Tony and Sally Mack   Group 1  
Nightjar (J 92)
Jack Banks Libby Finch   Group 1  
OUYC (Sb20)
Ryan Ghent Spinnaker trimmer   Group 1  
Helen Jones    
Abi Lister Pit   Group 1  
Andrew Sturt Helm   Group 1  
Pandemonium (Farr 280)
Jamie Rankin    
Pepperami (SB20)
Chris Sproat    
Rogan Josh (First 40)
Jack Acton    
Marcella Bingley Pit   Group 1  
Michael de Winton Bow   Group 1  
Gavin Doyle   Group 1  
Rachel Montgomery Pit   Group 1  
Lucy Powell   Group 1  
Jake Powrie    
Andrew Sutherland    
Mark Thomas    
Nicola Tilche Main Trimmer   Group 1  
Royal Thames Academy (J70)
Morgan Dibb    
Tim Gratton    
Jemima Lawson Helm    
Bethan Matthew    
Jamie Webb    
Royal Thames Charter (J 70)
Ceci Wollmann   Group 1  
Ellie Wollmann Bow   Group 1  
Michael Wollmann   Group 1  
Paul Wollmann 702532P BERPW3 Group 1  
Sao Jorge (Harmony 52 )
Germaine Williams    
Short Echo (Cape 31)
Nick Blevins GBRNB53  
Peter Greenhalgh GBRPG28  
Louis Johnson GBRLJ14  
Tom Offer GBRTO11  
Rob Richardson GBRRR43  
Barry Sampson Helm GBRBS23 Group 1  
Cam Stewart GBRCS89  
SportsBoat World Racing (SB20)
Liam Pardy GBRLP33 Group 3  
Stormcloud (Dufour 36P)
Mike Jaffe    
tbc (J70)
Perdita Light    
Vitres (Mc31)
Sture Wikman    
Zero II VMERacing.co.uk (Custom Mills 39)
James Gair    

Main Menu

Copyright © North Technology Group LLC 2000-2022
Terms & Conditions   •  Privacy_Policy