Canadian Olympic Classes Regatta (ICEBREAKER)
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
(ilca)
kristjan peschlow p202045  
(ILCA 6)
Zoe Folsetter    
(ILCA)
Elliot Morissette CANEM26  
(29er)
Willa Cuthbertson    
(ILCA 7)
Francis Charland CANFC7  
(29er)
Julia Capolicchio    
. (ILCA 7)
Quinn Szemeczko    
1 (1)
Dmitri Sokolov    
190279 (Laser radial)
Katie Brickell    
196821 (ILCA)
Ainsley Lane   Group 1  
206104 (Laser Radial)
Timothy Panov CANTP12  
208522 (ILCA 6)
Piper Howell   Group 1  
216280 (Laser)
Sarah D'Amour 217255 Group 1  
217312 (Laser Radial)
Helios HE    
218336 (Laser)
Adrian Tang CANAT22  
9er Team (Coach )
Walker Moffat    
Aussie (ILCA 7)
Mikhail Lavrenov    
blank (ILCA 6)
Connor Rodness CANCR29 Group 1  
CAN 218325 (ILCA 6)
Rhys Cashin CANRC34  
CAN 2592 (29er)
Mattias Koechli    
CAN 3 (2.4mR)
Darrell Suderman    
Chaos (2.4mR)
Allan Leibel   Group 1  
Charlie (Foil board)
Charlie Jenkins    
Coach Boat (Coach)
Scott Leduc    
Davies (ILCA 6)
Lindsay Davies    
Delta George's Special (Formula Kite)
michael brodeur    
Dino (ILCA 6)
Anna Parolin CANAP25 Group 1  
Eat my knots (ILCA 7)
Cailem Austin CANCA10  
Flysurfer (Formula Kite)
Mac Morrin CANMM42  
Flysurfer (Formula Kite)
James Huynh    
Fogh (ILCA 7)
Lucas Fogh    
Fogh (ILCA 7)
Lucas Fogh    
formula kite (formula kite)
Alexis Vandame    
Formula kite (NA)
Dan Balk    
Formula kite (Formula kite)
Tommy Carlton    
Formula Kite (Foilboard)
Normand McGuire   Group 1  
Formula kite (Formula kite)
Gabriel Longtin CANGL19 Group 1  
Gingermobile (ILCA 7)
Kyber Lovshin    
Highfield (Highfield)
Jerred Bapty    
Kite foil (Kite foil)
Ira Carson   Group 1  
laser (Radial)
Rogan Boag    
Laser (ILCA 6)
Evania Lovshin CANEL10  
Laser (Laser)
Angus McTavish    
Laser radial (ILCA 6)
Max Bonin    
Laser radial (ILCA 6)
Max Bonin    
Laser Radial / ILCA 6 (Laser Radial)
Ashley Gillis AG29 Group 1  
Le monsieur (Ilca 7)
Rafael Hebert CANRH22  
Movin' On (2.4 mR)
Siobhan MacDonald    
N/A (Laser Radial)
Colin O’Connor CANCO5  
N/A (Laser Radial )
Elizabeth Cesak    
N/A (ILCA 7)
Mats Braaten    
n/a (ILCA 6)
Annie Balasubramanian    
N/A (ILCA 6)
Kiara Davies    
n/a (ILCA 7)
Chris Mouland    
NA (ILCA6)
Jacob Townsend    
NA (Laser)
Jocelyn Zhu    
NA (29er)
Ford Amery 818413Q CANFA1 Group 1  
Tom Desrochers CANTD18 Group 1  
NA (Laser Radial)
Luis Noriega    
Naga (Laser)
Ella Jangl   Group 1  
None (ILCA 7)
Kofi Dinel    
None (29er)
Sébastien Hubert Skipper    
Laurent Tessier Other   Group 1  
none (ILCA 6)
Melissa O'Connor    
none (ILCA 6)
Melissa O'Connor    
None (ICLA 6)
Jack Nugent    
None (ILCA 6)
Melissa O'Connor    
Ontario Sailing (VSR)
Violet Stafford    
Sail Manly (29er)
Callun Bowness-Linegar   Group 1  
Callum Ruch    
Tarifa (Formula Kite)
Mathieu Turgeon   Group 1  
Team Sunny & Richard (29er)
Richard Li Helm    
Sunny Sun    
The Answer (2.4mR)
Janice Graham-Foscarini    
Tropic Thunder (Laser Radial)
Nathan Latka    
Usain Boat (ILCA 7)
aethan cubitt CANAC48 Group 1  
WYC Coach Boat (Kiwi 18)
Peter Brickell    
Zodiac (RIB)
Nicholas Spears    
ZuluTravel.ca (2.4M)
Jerry Wendt    

Main Menu

Copyright © Interactive Creations 2000-2022