2022 - 20th Four Sisters Regatta - C420 Canadian Championship
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
1 (ILCA 6 Laser Radial)
Noah Goodyeat    
1 (Optimist Green)
Alexander Guerin    
1011 (Optimist)
Vanna Kasekas    
120 (Optimist)
Oliver Leheup    
1201 (Optimist)
Ava Gerber    
13 (Optimist Green)
Zachary Tian    
13 (ILCA 4 Laser 4.7)
Hudson Soin    
1334 (Optimist)
Phillip Duko    
1341 (Optimist)
Abigail Richards    
1353 (Optimist Green)
Ines Lahlo    
soraya lahlo   Group 1  
1368 (Optimist Green)
Evan Hogarth    
1397 (Optimist)
Sterling Ott    
1413 (Optimist)
Alec Bostan 957 Group 1  
1415 (Optimist)
Allan (Erlan) Wang    
1479 (Optimist)
Luke MacKay    
156896 (ILCA 6 Laser Radial)
Stanislav Kuzmenko    
1594 (Optimist)
Elijah Pearson    
1610 (Optimist)
Emilie Leung    
1646 (Optimist)
Michael Berezin    
1650 (Optimist)
Isla Sitter    
1677 (Optimist)
Hayden Keilman    
167831 (ILCA 6 Laser Radial)
Nate Devlin CANND12  
16812 (C420 White Sail)
Sophie Schofield Co-Skipper   Group 1  
Nicholas Stakoun    
1733 (Optimist)
Ethan Breau   Group 1  
177338 (ILCA 6 Laser Radial)
Melissa OConnor    
1795 (Optimist)
Spencer Hrubant    
1799 (Optimist)
Sophie Canakis-McLauchlan    
1821 (Optimist)
Rhys MacKay    
1822 (Optimist)
Jack Gillis JG31 Group 1  
182819 (ILCA 6 Laser Radial)
Claire Turner    
189763 (ILCA 6 Laser Radial)
Evan Mokhtarian    
190279 (ILCA 6 Laser Radial)
Katie Brickell    
193295 (ILCA 6 Laser Radial)
William Bickerton    
194521 (ILCA 6 Laser Radial)
Elliot Morissette CANEM26  
195668 (ILCA 6 Laser Radial)
Elliot Loiselle    
196061 (ILCA 6 Laser Radial)
Cameron Wallis   Group 1  
196071 (ILCA 6 Laser Radial)
Alastair Hogaboam    
196100 (ILCA 6 Laser Radial)
Iva Vik    
198703 (ILCA 6 Laser Radial)
Amalia Sienkiewicz    
199131 (ILCA 4 Laser 4.7)
Jocelyn Zhu    
199145 (ILCA 6 Laser Radial)
Patrick Helyer    
199194 (ILCA 6 Laser Radial)
Christopher Nash    
199954 (ILCA 4 Laser 4.7)
Annika Hoogland    
200565 (ILCA 6 Laser Radial)
Luis Noriega    
201301 (ILCA 6 Laser Radial)
Spencer Hogaboam    
204482 (ILCA 7 Laser Full Rig)
Connor Whynot    
20603 (ILCA 7 Laser Full Rig)
Dario Tanser CANDT13 Group 1  
206104 (ILCA 6 Laser Radial)
Timothy Panov CANTP12  
208337 (ILCA 6 Laser Radial)
Ashley Gillis AG29 Group 1  
209331 (ILCA 6 Laser Radial)
Connor Rodness CANCR29 Group 1  
209332 (ILCA 6 Laser Radial)
lucas Nagy    
Mark Nagy    
209376 (ILCA 6 Laser Radial)
Tiago Keilman    
209656 (ILCA 6 Laser Radial)
Andrew Marek Tortorella    
209668 (ILCA 6 Laser Radial)
Elizabeth Leheup    
209676 (ILCA 6 Laser Radial)
Megan Gilbey    
209705 (ILCA 6 Laser Radial)
Samantha Dwivedi CANSD19 Group 1  
210628 (ILCA 6 Laser Radial)
Gavin White    
214044 (ILCA 6 Laser Radial)
Rogan Boag    
214046 (ILCA 6 Laser Radial)
Daniella Woodbridge CANDW22  
215649 (ILCA 6 Laser Radial)
Hayden Breau 177338   Group 1  
216337 (ILCA 6 Laser Radial)
Liane Coholan   Group 1  
217312 (ILCA 6 Laser Radial)
Elizabeth Cesak    
218325 (ILCA 6 Laser Radial)
Rhys Cashin    
218339 (ILCA 6 Laser Radial)
Steve Ren    
218580 (ILCA 6 Laser Radial)
Kiara Davies    
220403 (ILCA 6 Laser Radial)
Angus McTavish    
221 (Optimist Green)
Elena Kasekas    
2298 (Optimist)
Tristan Miles    
3 (ILCA 4 Laser 4.7)
Elliot Webster   Group 1  
3215 (C420 White Sail)
Alex Gojski    
Macallan Jones    
322 (Optimist)
Oliver Chin    
3245 (C420 White Sail)
Alperen Ozturk    
Amelia Wallis    
51142 (ILCA 6 Laser Radial)
Adrian Fowler    
5157 (ILCA 6 Laser Radial)
Alexander Ainley    
549 (Optimist)
Ryan Coholan   Group 1  
5771 (ILCA 4 Laser 4.7)
Zoe Price    
6273 (C420 Spinnaker)
Mostafa Arafa    
6350 (C420 Spinnaker)
Habiba Arafa    
Anna Loiselle    
6429 (C420 Canadians)
Sean Canfor    
Jack Graham    
6933 (C420 Spinnaker)
Madison Beltran    
Taylor Eagen    
6942 (C420 Spinnaker)
Charlie Lilly    
Jaimes Lilly    
7 (Optimist Green)
Ella Jones    
7041 (C420 Spinnaker)
Sebastian Beffort    
Owen Marshall    
7143 (C420 Spinnaker)
Rachael Anderson Tactician   Group 1  
Gordie Walsworth Skipper   Group 1  
7148 (C420 Spinnaker)
Cate Jacobs Co-Skipper   Group 1  
Atticus Kimsa Skipper    
7154 (C420 Spinnaker)
Taylor Dalton Spinnaker trimmer   Group 1  
Rocky Walsworth Skipper   Group 1  
7262 (C420 Spinnaker)
Nicolas Prete    
Cole Redwood    
7325 (C420 Spinnaker)
Riley MacDougall    
Ethan Wyche    
7326 (C420 Spinnaker)
Isabella Marek    
Mariam Salama    
740 (Optimist)
Lazo Kasekas    
7502 (C420 Spinnaker)
Aedan Rodriguez    
7519 (C420 Canadians)
Ryan Leduc    
7564 (C420 Spinnaker)
Ben Biggs    
Maxwell Frost-Hunt    
7673 (C420 Spinnaker)
Aisha Hakim   Group 1  
7766 (C420 Spinnaker)
Luca Astri   Group 1  
Lucas Worrall    
7767 (C420 Spinnaker)
Griffin Dauphinee    
AJ Leeper    
8 (Optimist Green)
Theo Zvezdonkin    
8170 (C420 Canadians)
Augustin Sasarman    
8208 (C420 Spinnaker)
Benjamin McRae    
Neal O'Meara    
8230 (C420 Spinnaker)
Ethan Abramovich Spinnaker trimmer    
Henry Oakes    
8412 (C420 Spinnaker)
William O'Callaghan    
8414 (C420 Spinnaker)
Blane Rishor 148208   Group 1  
8631 (C420 Spinnaker)
Bob Reeves Helm    
Tyler Smith Skipper    
8832 (C420 Canadians)
Walker Angus 746281U    
Mason Chapman Spinnaker trimmer 320894Y   Group 1  
8872 (C420 Canadians)
Alex Batek    
Jackson Podolsky CANJP34 Group 1  
8874 (C420 Spinnaker)
Goran Staznik    
Robina Stewardson    
9022 (C420 Canadians)
Lucas Quintas-Tang Co-Skipper   Group 1  
Asher Williams    
9163 (C420 Spinnaker)
Alexander Ottodinoto Skipper    
9164 (C420 Spinnaker)
Frank Astri   Group 1  
Tom Panak    
98/1744 (Optimist Green)
Dylan Bowman   Group 1  
Aventure (ILCA 6 Laser Radial)
Sanjoy Datta    
Baby Jesus (C420 Spinnaker)
Jaxson Davis    
Black Zim (C420 Spinnaker)
Parker Sheehan    
Charli Winnei    
Boat01 (C420 white Sail)
Jack Honeyman Skipper    
Gavin Wilcox Co-Skipper    
Byatch (C420 Canadians)
Asher Mclelland    
Annie Strickland Tims Other   Group 1  
Clive (Optimist Green)
Natalie Lewis    
Coach Boat (Coach)
Maclain Walsworth    
Coach Boat (Coach)
Reece Rishor    
Coach Boat (Coach)
Griffin Cudmore-Keating    
Coach Boat (Coach)
Jacob David    
Coach Boat (Coach)
William Fellows    
Coach Boat (Coach)
Matthew Tiplady    
Coach Boat (Coach)
Max Nott    
Coach Boat (Coach)
Jack Porter Canjp26 Group 1  
Coach Boat (Coach)
Ryan Berkley    
Coach Boat (Coach)
Jerred Bapty    
Coach Boat (Coach)
Cam Bruce    
Coach Boat (Coach)
Kye Thorburn    
Coach Boat (Coach)
Adam Koch    
Coach Boat (Coach)
Mitchell Stewart    
Coach Boat (Coach)
Aidan Van Droffelaar    
Coach Boat (Coach)
Victoria Dickson    
Coach Boat (Coach)
Rachael Susman    
Coach Boat (Coach)
Nicholas Spears    
Coach Boat (Coach)
Osvaldo Padron   Group 3  
Coach Boat (Coach)
Michael Cesak    
Coach Boat (Coach)
Madelyn Tutty    
Coach Boat (Coach)
Lucas Uren    
Coach Boat (Coach)
Katrina Bonin    
Coach Boat (Coach)
Thea Cheeseman   Group 1  
Coach Boat (Coach)
Ian Doell    
Ian Doell    
Coach Boat (Coach)
jaden Davidson    
Coach Boat (Coach)
Carling Davies    
Coach Boat (Coach)
Josephine Waite    
Coach Boat (Coach)
Calvin Groen   Group 1  
Coach Boat (Coach)
Sebastian Nagy   Group 3  
Coach Boat (Coach)
Logan Bickerton    
Coach Boat (Coach)
Valentin Sasarman    
Coach Boat (Coach)
Isabella Gillard    
Coach boat (Coach)
Tomas Dietrich    
Coach Boat (Coach)
Ellen Whitehouse-Vaux    
Coach Boat (Coach)
Peter Brickell    
DASH (ILCA 4 Laser 4.7)
Cheyenne Stafford   Group 1  
Davies (ILCA 6 Laser Radial)
Lindsay Davies CANLD10  
Der Lowe (Optimist Green)
Sophia Ott    
Electra (ILCA 6 Laser Radial)
Catherine Jolicoeur-Becotte    
Fellowship (C420 Spinnaker)
Gunnar Popek   Group 1  
Flying Dutchman (ILCA 4 Laser 4.7)
Bas Stroomberg    
gracie (ILCA 4 Laser 4.7)
josephine Eyford    
HQ!! (ILCA 6 Laser Radial)
Cynthia Chen    
I am Speed (ILCA 6 Laser Radial)
Nathan Palka   Group 1  
Jessica (ILCA 6 Laser Radial)
Jessica Lee    
John (ILCA 6 Laser Radial)
Johnathan Lee    
LA4CHE (C420 Spinnaker)
B.Z. Coleman-Goldkrand    
Kai Smolin Navigator   Group 1  
Laser (ILCA 6 Laser Radial)
George Paraschivescu    
Lemonade (Optimist)
Nicole Mokhtarian    
Leonardo (Optimist Green)
Leonardo Marotta    
Meowcheese (Optimist)
Nikita Reuter   Group 1  
Mr. Mountain Dew (Optimist)
Oliver Ruch    
No Frills (C420 Spinnaker)
Anna Schick Co-Skipper    
Nolan's (ILCA 6 Laser Radial)
Nolan Henneke    
Phlat Earth (C420 Canadians)
Claire Podolsky CANCP24 Group 1  
Pier Pressure (C420 Canadians)
Eric Pinkerton    
Adam Stang    
Pink Panther (Optimist)
Zachary Shuaib    
seaglassII (C420 Canadians)
Ava Arepally 733839N    
Ava Arepally    
Shark Bait (ILCA 6 Laser Radial)
Erin Sauder CANES25 Group 1  
Showboat (C420 Spinnaker)
Hannah Abush    
Spyro (Optimist)
Andres Noriega    
The Codfather (C420 Spinnaker)
Bianca DeLuca Skipper    
Sofi Oroszlan Co-Skipper    
The Demon (C420 Spinnaker)
Mathias Basen Co-Skipper   Group 1  
Elliot Walker    
The Hulk 585 (Optimist)
Theo Reuter   Group 1  
The Pip (ILCA 6 Laser Radial)
Piper Howell   Group 1  
Theseus (C420 Spinnaker)
Will Le Blanc    
Theseus (C420 Spinnaker)
Faina Pobereshnikova    
Tortuga (Optimist)
Alisia Bowgen    
Wind Slurper (Optimist)
Jeremy Warman    
Winter's Dream (C420 White Sail)
Serafina Gerencher    
Abigail Wilson    

Main Menu

The Humberview Group
Fogh Marine Sunwing   

Copyright © North Technology Group LLC 2000-2023
Terms & Conditions   •  Privacy_Policy