2022 Papa's Pilar Rumgatta
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
Alliance (Capri 30)
Thomas M Barry    
Bazinga (Catalina 350)
Amber Strazzulla    
Anthony Strazzulla    
Breezin (Oday)
Jim Allen 809948w    
Bumbugo (Ericson 32-3)
Penny Simone 804790V    
Cayennita III (C & C)
Antonio F. Sanpere 178803W ISVAS2 Group 1  
Chela-A-Bella (Catalina)
Ronald DaSilva    
Claim Weeks (Ericson)
DARIN O'NEAL 214728s    
Claudia Gail (Nonsuch 26)
Elizabeth Hendricks Skipper    
Lezlee Kramer Main Trimmer    
Mike Pilert Co-Skipper    
Danny Boy (Com-Pac 27)
Jim Alley    
Dawn Treader (Hunter 23)
Steve Hodge    
Elixir (Dufour)
Andy Chapman Nav/Tac    
Dawn Daly   Group 1  
Michael Rendas Tactician    
Charilie Simon Other    
Robyn Simon Other    
Endeavor (Hunter 340)
Donald Swartz 787652T    
Fantasea (28 Albin Cumumlus Auxiliary Sloop)
Robert Calvillo   Group 1  
fat bottom girl (c250)
Dennis Huyck    
Fire & Ice (J 105)
George Cussins 190465S    
Firewater (Melges 24)
Amanda Plewes   Group 1  
Gasconade (Spindrift)
Lyda Brown    
Guppie (Catalina 380)
Herbert E Wittnebert 767663Y    
Honey Pie (Caraluna 245)
Cai Svendsen    
Incommunicado (Hunter)
julian blanco    
KANGAS (SO 409)
MARIA VERSTRAETE   Group 1  
Koinonia II (s) D/C (Tartan 33)
Beth Berkobein Helm   Group 1  
James Masson Grinder   Group 1  
Garth Reynolds   Group 1  
Janis Reynolds    
Mark Rother Strategist    
Kokomo (Catalina)
Ernest Lineberry 826511x    
Legacy (S) (Catalina 310)
Bill Ackerman Main Trimmer   Group 1  
Nigel Haywood Headsail Trimmer   Group 1  
Diane Metcalf Headsail Trimmer   Group 1  
Dave Roberts    
Lipstick (Sloop )
Allen Cobb    
long shot (Melges 24)
JOHN POULSON 199965P USAJP162 Group 1  
Lowetide (Tartan26)
Anastasia Bryant    
Mahalo (Olson 25)
Patrick Lawler 278634D    
MaryBs (S) (Catalina 22)
Joe Benkel    
Moon Struck (Hunter 35.5 Legend)
Jim Clark    
Cheryl Lee Owner    
Paula Pickett    
Jeri Risin    
Gary Self    
N/A (331)
Mark Bertsche    
Barbara Yadley Main Trimmer   Group 1  
Opal (Yankee 30)
DARRELLa Nicholson Skipper   Group 1  
Paradiso (Cal 33-2)
Erik Elmgren   Group 1  
Penny Luffer (O’Day)
Penny Bartenstein    
David Stumpe    
Daniel Wetherill    
Play Actor (Baba 35)
Paul Phillips    
R Endeavor (Endeavor )
Oscar Rivas    
Revenge (Dufour 34)
Lee Burstiner 750826X   Group 1  
Rogue (Melges)
Susana Gonzalez-Cortes Headsail Trimmer   Group 1  
Jill Krepp    
Beth Owens 741352Y    
Deger Saner Spinnaker trimmer   Group 1  
Lauren Stentz    
Salty Dragon (Corsair)
Brian Henke    
Sea Smoke (O'Day 40)
robert shaw    
Shearwater (Catamaran )
Geoffrey Conroy 61058    
Shrew (CPR22)
Gene DiNisio none none Group 1  
SkyRocket (ODay)
Andre Corriveau    
Shane Sultan Other    
Stargazer (Cal 2-27)
Raymond Dupuis    
Tazz (Cal 28-2)
Wanda Bermudez   Group 1  
Jean Charles-Marks Main Trimmer    
Sarah Sebert Grinder   Group 1  
The force (Beneteau 311)
Jim Boggs    
Eric Gerow    
William Mann   Group 1  
Carol Reed Headsail Trimmer   Group 1  
Thunder (Morgan 27)
William Fraser    
Tigress (Abbott)
Scott Peters 344842W    
White Lotus (HUNTER CHERUBINI)
Mark Requa Engineer   Group 1  
YVONNE WHITE    

Main Menu

Copyright © North Technology Group LLC 2000-2022
Terms & Conditions   •  Privacy_Policy