|
Crew Name |
Position |
USSailing # |
World Sailing # |
World Sailing Class. |
Class Approv. |
Agora (Beneteau First 36.7) |
|
David Powers |
|
226611N |
|
|
|
|
Artful Dodger (Tartan 3500) |
|
Michael Powers |
|
208101I |
|
|
|
|
DEFIANCE (Beneteau Oceanis 38.1) |
|
Eric Mongeau |
|
797119P |
USAEM133 |
Group 1 |
|
|
Endless Summer (Oceanis 41.1) |
|
Hector Izquierdo |
|
|
|
|
|
|
Hardtack (J 105) |
|
Mary Schmitt |
|
770978Q |
|
|
|
|
murmur (J 120) |
|
Adam Buckley |
Pit |
|
|
Group 1 |
|
|
Hayley Reifeiss |
Skipper |
293957F |
|
Group 1 |
|
|
Robert & Wendy Reifeiss |
|
293957F |
|
|
|
|
Wendy Reifeiss |
Owner |
293957F |
|
|
|
|
Sarah Sandler |
Mid Mast |
|
|
Group 1 |
|
|
Stephen Sims |
Pit |
|
|
Group 1 |
|
|
Mystic (Ericson 32-3) |
|
Christopher Borden |
|
787201J |
USACB247 |
Group 1 |
|
|
No Worries (C&C 37) |
|
Matthew & Diane Beaulieu |
|
278791N |
|
|
|
|
Mark Lynch |
|
|
|
|
|
|
Pat Marolda |
|
|
|
|
|
|
Nelson Millett |
Bow |
|
|
Group 1 |
|
|
Mark Stranberg |
|
|
|
|
|
|
North Star (Catalina 34) |
|
Tad Beagley |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Seabiscuit (Pearson 33-2) |
|
Nick Amann |
Tactician |
|
|
Group 1 |
|
|
Thomas McChesney |
Headsail Trimmer |
|
|
|
|
|
Andy Meers |
Nav/Tac |
|
|
|
|
|
Isaac Phelps |
Captain |
|
|
|
|
|
Shannon (Cal 33) |
|
william brossi |
|
673766R |
|
|
|
|
Sparkle Pony (Kirie Elite) |
|
Bill Finn |
|
|
|
|
|
|
Summer Dreams (Oceanis 41.1) |
|
Jens W Bergen |
Mast |
|
|
|
|
|
Joseph Bergen |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Michael Brady |
Lion Tamer |
|
|
Group 1 |
|
|
Lorraine Chin |
Strategist |
|
|
Group 1 |
|
|
Neha Luthra |
|
|
|
|
|
|
Eleanor Panico |
|
|
|
|
|
|
Georg Rainer |
|
|
|
|
|
|
Steven Rawlings |
Captain |
705115S |
|
|
|
|
Mac True |
|
|
|
|
|
|
Brian Weber |
Main Trimmer |
|
|
|
|
|
Summer Fun (Beneteau Oceanis 45) |
|
Matt Byington |
|
|
|
|
|
|
Joanna Dingle |
|
|
|
|
|
|
Margaux Knee |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Colin Murray |
Chef |
|
|
Group 1 |
|
|
Edward Rambali |
|
823272N |
|
|
|
|
Katrina Rennie |
|
|
|
|
|
|
Shelley Reyes |
Lion Tamer |
|
|
Group 1 |
|
|
Bob Smith |
|
|
|
|
|
|
Erik Thygesen |
Helm |
|
|
Group 1 |
|
|
Summer Music (Jeanneau SO 419) |
|
Orest Bauer |
|
797827W |
|
|
|
|
Summer Star (Jeanneau SO419) |
|
Andrew Dokko |
Grinder |
|
|
Group 1 |
|
|
Noujan Fakhri |
Grinder |
|
|
Group 1 |
|
|
Lara Kruegel |
Grinder |
|
|
Group 1 |
|
|
Cathy Liu |
Grinder |
|
|
Group 1 |
|
|
Alex Mallari |
Grinder |
|
|
Group 1 |
|
|
Sarah Rosenzweig |
Grinder |
|
|
Group 1 |
|
|
Tatiana Volkova |
Grinder |
|
|
Group 1 |
|
|