|
Crew Name |
Position |
USSailing # |
World Sailing # |
World Sailing Class. |
Class Approv. |
Amateur II (T-10) |
|
Michael & Felicia Platzke |
|
730152P |
|
|
|
|
American Flyer (J 70) |
|
Steve Knoop |
|
132368S |
132368S |
|
|
|
Banter (J 88) |
|
Ben Marden |
|
|
|
|
|
|
Brass Monkey (Etchells) |
|
Michael Frerker |
|
196845E |
|
|
|
|
Caught in Traffic (J 105) |
|
David Pierce |
|
755611R |
|
|
|
|
Cheap Thrill (T-10) |
|
Nancy & Tim Snyder |
|
117610L |
USATS150 |
|
|
|
DUTCH (J 88) |
|
John Leahey |
|
242398B |
|
|
|
|
Eagle (Sydney 38) |
|
Shawn/Jerry O'Neill |
|
137950Y |
USASO25 |
|
|
|
Eagles Wings (Farr 40) |
|
John Gottwald |
|
|
|
|
|
|
Erica (T-10) |
|
Brian Kaczor |
|
|
|
|
|
|
Erizo de Mar (Beneteau First 36.7) |
|
Waldemar Emmerich |
Co-Skipper |
306876G |
POLWE1 |
Group 1 |
|
|
Bogumil Kawa |
Headsail Trimmer |
|
USABK64 |
|
|
|
Jaroslaw Naruszewicz |
Spinnaker trimmer |
|
POLJN4 |
Group 1 |
|
|
Agnieszka Olejarz |
Pit Assist |
|
POLAO11 |
Group 1 |
|
|
Emil Olejarz |
Bow |
|
|
Group 1 |
|
|
Arkadiusz Rekas |
|
|
USAAR120 |
|
|
|
Krzysztof Siuta |
|
USAKS147 |
|
|
|
|
Exile (J 88) |
|
Andy Graff |
|
255164W |
|
|
|
|
Flash Gordon 6 (Farr 40) |
|
Helmut and Evan Jahn |
|
197216V |
USAHJ1 |
|
|
|
FOG (Beneteau First 36.7) |
|
Greg Rasmussen |
|
|
USAGR50 |
|
|
|
Heartbreaker (1D35) |
|
Eric Oesterle |
|
187614W |
|
|
|
|
Hellcat (Shields) |
|
Sam Veilleux |
|
354522Q |
|
|
|
|
Hot Sauce (T-10) |
|
Mike & Karen Better |
|
|
|
|
|
|
Insidious (Shields) |
|
Gary Ropski |
|
153393x |
|
|
|
|
Jing Bang (LS 10) |
|
David Finlay |
|
395445C |
|
|
|
|
Julia (Etchells) |
|
Rick Kaiser |
|
|
|
|
|
|
Kamikaze (T-10) |
|
Darren Beck / Andrew Fernandez |
|
325949E |
|
|
|
|
M*A*S*H (T-10) |
|
George Quinlan |
|
260661P |
|
|
|
|
Mojo (Beneteau First 40.7) |
|
Gary Powell/ Scot Ruhlander |
|
245241P |
|
|
|
|
Mutiny (T-10) |
|
John Schellenbach |
|
205310F |
|
|
|
|
Nitemare (J 70) |
|
Amy Neill |
|
|
|
|
|
|
Painkiller 4 (Sydney 38) |
|
Alice Martin |
|
208640u |
|
|
|
|
Phantom (J 105) |
|
Peter Schwarzbach |
|
706541R |
|
|
|
|
Program (Beneteau First 36.7) |
|
Earle Atwater |
Owner |
266765G |
USAEA37 |
Group 1 |
|
|
Sarah Basel |
Other |
|
USASB140 |
Group 1 |
|
|
Tory Enerson |
Mid Bow |
|
USATE20 |
Group 1 |
|
|
WENDY ENERSON |
Headsail Trimmer |
|
USAWE14 |
Group 1 |
|
|
Bob Glennie |
Spinnaker trimmer |
|
Usarg117 |
Group 1 |
|
|
Bryan Hayes |
Rush Chairman |
|
USABH65 |
Group 1 |
|
|
molly Hayes |
Grinder |
|
USAMH202 |
Group 1 |
|
|
John OConnor |
Spinnaker trimmer |
|
USAJO90 |
Group 1 |
|
|
Rainbows End (T-10) |
|
Steven Fink |
|
186023P |
|
|
|
|
Rambler (J 88) |
|
Benjamin Wilson |
|
681142V |
USABW85 |
|
|
|
Retention (LS 10) |
|
Mark Croll |
|
295680F |
|
|
|
|
Sail Monkey (Beneteau First 36.7) |
|
William McGuinn |
|
281599G |
|
|
|
|
Sealark (J 105) |
|
Clark Pellett |
|
308269F |
USACP56 |
|
|
|
Sin Duda! (Santa Cruz 52) |
|
Lindsey Duda |
|
289191K |
|
|
|
|
Skidmarks (T-10) |
|
Jamie Sunderland |
|
760950W |
|
|
|
|
Slapshot II (J 109) |
|
Scott Sims |
|
392477E |
USASS198 |
|
|
|
Soulshine (Beneteau First 36.7) |
|
Jarrett Altmin |
|
672083W |
USAJA55 |
|
|
|
Split Decision (Beneteau First 36.7) |
|
Nick Norris |
|
|
|
|
|
|
Sundance (shields) |
|
Michael Schwartz |
|
1326575 |
|
|
|
|
Tango II (LS 10) |
|
martin plonus |
|
133319L |
|
|
|
|
The Asylum (J 105) |
|
Jon Weglarz |
|
219487K |
|
|
|
|
Thunderbolt (LS 10) |
|
Steve Karstrand |
|
257140S |
|
|
|
|
Trouble (Shields) |
|
Chris Economos |
|
|
|
|
|
|
Valhalla (J 105) |
|
Mike & Kathie Newman |
|
201940J |
USAMN41 |
|
|
|
Vayu (Beneteau First 40.7) |
|
Ron Buzil |
|
245909W |
|
|
|
|
Water Works (T-10) |
|
Rick & Mary Ann Lillie |
|
171871U |
|
|
|
|
Winnebago (LS 10) |
|
Tim Rathbun |
|
171439q |
USATR90 |
|
|
|
Y-NOT (j 105) |
|
Gerhard Zinserling |
|
|
|
|
|
|