|
Crew Name |
Position |
USSailing # |
World Sailing # |
World Sailing Class. |
Class Approv. |
Affinity (Melges 24) |
|
David and Debra Strawbridge |
|
|
|
|
|
|
APOTHECARY (PEARSON 26) |
|
JOHN OCHS |
|
|
|
|
|
|
Back to the Future (Nacra 5.8NA) |
|
Matt Boesch |
Skipper |
|
|
|
|
|
Flying Frankie Lastname |
Navigator |
|
|
|
|
|
Bald Eagle (Catalina 30) |
|
Bob Muneio |
|
|
|
|
|
|
Big Red (Ranger 29) |
|
DeWayne McCave |
|
|
|
|
|
|
Booma (C&C 27 MKI) |
|
Chuck Gosling |
|
|
|
|
|
|
Bramble (Frers 41) |
|
Bruce Rohrer |
|
|
|
|
|
|
Candied Yams TPQ (Hobie Tiger 18) |
|
Paul Krutty |
|
|
|
|
|
|
Craz E Dog (E Scow) |
|
ROGER CYR |
|
|
|
|
|
|
cu mal (J 34C) |
|
clark phelps |
|
294403O |
|
|
|
|
Cygnus (Pearson 26) |
|
James Stewart |
|
|
|
|
|
|
Equation (Farr STP 65) |
|
Bill / Ed / Tom Alcott / Palm / Anderson |
|
|
|
|
|
|
Flying Toaster (Melges 24) |
|
Mike Dow |
|
175771B |
USAMD2 |
|
|
|
Flyswatter (Beneteau 40.7) |
|
Mark Pirie |
|
|
|
|
|
|
Gosling (Thomas 35) |
|
Thomas carruthers |
|
|
|
|
|
|
Hoodlum Racing (Melges 24) |
|
Paul Hulsey |
|
|
|
|
|
|
Illusion (Tripp 36) |
|
Michael Burns |
Main Trimmer |
|
|
|
|
|
Shannon Burns |
Headsail Trimmer |
|
|
|
|
|
Matthew Dobrowolski |
Headsail Trimmer |
|
|
|
|
|
Shannon Hicks |
Pitman |
|
|
|
|
|
Eric Kowal |
Mast |
|
|
|
|
|
JED MOONEY |
Skipper |
398192M |
|
Group 1 |
|
|
Charlie Sierzant |
Bowman |
|
|
|
|
|
Incognito (Pearson 10M) |
|
Tim Fisher |
|
|
|
|
|
|
Indigo (Farr 33) |
|
S. Emery Scheibert |
|
|
|
|
|
|
insatiable (Sabre 30) |
|
John Baier |
|
|
|
|
|
|
Just Chute Me (Nacra F17) |
|
Roger Cochran |
|
|
|
|
|
|
Just Messin' (J 100) |
|
Adam Esselman |
Skipper |
675142X |
USAAE22 |
|
|
|
KOKOMO (Marek/Schock 55) |
|
Wes Schulz |
|
|
|
|
|
|
Konfusion (Nacra F18 Infusion) |
|
Ulrich Gollwitzer |
|
|
|
|
|
|
Liberty (Dehler 39) |
|
C. David Phelps |
|
|
|
|
|
|
Man On Wire (F18) |
|
Jim Egerdal |
|
111432D |
|
|
|
|
Merengue (J 109) |
|
Michael Graham |
|
199034Z |
USAMG66 |
|
|
|
Moonrise (Tripp 33) |
|
Chris/Tammie Kuhn |
|
245832U |
|
|
|
|
Mystify (Frers 33') |
|
Dluge Gary |
|
|
|
|
|
|
Night Moves (S2 7.9 Turbo) |
|
Bill Hawkins |
|
241811H |
|
|
|
|
Northern Light (Beneteau First 36.7) |
|
Linda Orlow |
|
|
|
|
|
|
nosurprise (J 111) |
|
David Irish |
|
105366T |
USADI1 |
|
|
|
Nuke Laloosh (Melges 24) |
|
Neal Thompson |
|
273620N |
|
|
|
|
Outrageous (Islander Bahama 30) |
|
Rich Kraemer |
|
|
|
|
|
|
Paleface Lite (J 22) |
|
ROBERT GROVE |
|
|
|
|
|
|
Psycho (Melges 24) |
|
Michael Franklin |
|
669928W |
|
|
|
|
Nancy Miiller |
Other |
|
|
|
|
|
relentless (schock 40) |
|
mark hagan |
|
247405r |
|
|
|
|
Rustler (Melges 24) |
|
Fred Rozelle |
|
111499w |
usafr3 |
|
|
|
Sail La Vie (Tartan 31) |
|
Sam Williamson |
|
|
|
|
|
|
Sandpiper (Pearson 26) |
|
Mike & Sue Miller |
|
252607M |
|
|
|
|
Say Uncle (Henderson 30) |
|
Kevin Lemonds |
|
|
|
|
|
|
Screamin' Baby (S2 9.1) |
|
Diane Hubert |
Skipper |
|
|
|
|
|
Erik Johnson |
Grinder |
|
|
|
|
|
Debra Lanning |
Mast |
|
|
|
|
|
Jonathan Leeds |
|
|
|
|
|
|
Richard Sutton |
Helmsman |
|
|
|
|
|
Sleeping Bair (Hobie 18) |
|
Doug Turner |
|
|
|
|
|
|
Spar Wars III (Olson 30 IB) |
|
John Buist |
|
|
|
|
|
|
Adam Hubble |
Headsail Trimmer |
|
|
|
|
|
Bruce Hubble |
|
197717B |
USABH92 |
|
|
|
Laurie Hubble |
|
|
|
|
|
|
Jay Ruggerole |
|
|
|
|
|
|
Spyke (Cal 40) |
|
dan spyhalski |
|
|
|
|
|
|
Still Crazy (J 95) |
|
Justin Palm |
|
|
|
|
|
|
Stinger (Farr 30) |
|
Ray Leyman |
|
|
|
|
|
|
Ticket to Ride (Tripp 33) |
|
Keith & Karen Attee |
|
|
|
|
|
|
Time (Goman Express) |
|
Ken & Bev Stepnitz |
|
114407I |
|
|
|
|
TIRELESS (Pearson 26) |
|
Mike Carland |
|
|
|
|
|
|
UnSalted (Melges 24) |
|
Murray Lindhout |
|
|
|
|
|
|
Vapour Trail (Melges 24) |
|
Marc Steyn |
|
|
CANMS7 |
|
|
|
Wind Czar (J 105) |
|
richard lehmann |
|
|
|
|
|
|
Young Frankenstein (F18) |
|
Chris Tuckfield |
|
154316M |
|
|
|
|
Zig Zag (Melges 24) |
|
Marty Jensen |
|
|
|
|
|
|