|
Crew Name |
Position |
USSailing # |
World Sailing # |
World Sailing Class. |
Class Approv. |
(Optimist) |
|
Allie Capasso |
|
CAY1027 |
|
|
|
|
(Optimist) |
|
Charlie Hunn |
|
|
CAY3030 |
|
|
|
(Optimist) |
|
Jayden Goddard |
|
|
|
|
|
|
(Optimist) |
|
Cole Crep |
|
762800Q |
|
|
|
|
(Optimist) |
|
Minx Anthony |
|
773293Q |
|
|
|
|
(Optimist) |
|
Cody Roe |
|
|
|
|
|
|
(Optimist) |
|
Avinash RAVAL |
|
|
|
|
|
|
(Optimist) |
|
Connor Karr |
|
|
|
|
|
|
(Optimist) |
|
Nico Flores |
|
783758R |
|
|
|
|
- (Optimist) |
|
marea casciola |
|
749271P |
|
|
|
|
10 (Optimist) |
|
Leila Gelley |
|
|
|
|
|
|
10001 (Optimist) |
|
Sebastian Jurado |
|
|
|
|
|
|
12 (Optimist) |
|
Andreas Thiemann |
|
|
|
|
|
|
120912 (Laser 4.7) |
|
Spencer Dominguez |
|
721287Q |
USASD113 |
|
|
|
1284 (Optimist) |
|
Deanna Speigel |
|
|
|
|
|
|
Jet Speigel |
|
|
|
|
|
|
12943 (Optimist) |
|
Loic Cormouls Houles |
|
|
|
|
|
|
Loic Cormouls Houles |
|
|
|
|
|
|
13821 (Optimist) |
|
Jesse Manno |
|
784793X |
|
|
|
|
17259 (Optimist) |
|
Aidan Norvell |
|
|
|
|
|
|
1733 (Optimist) |
|
Alia Dennis |
|
|
|
|
|
|
1768 (Optimist) |
|
Mathieu Graham |
|
730783T |
|
|
|
|
1769 (Optimist) |
|
Elena Graham |
|
749232R |
|
|
|
|
18280 (Optimist) |
|
William Wilkening |
|
|
|
|
|
|
William"Finn" Wilkening |
|
|
|
|
|
|
18293 (Optimist) |
|
Mia Noritake |
|
784844P |
|
|
|
|
184447 (Laser) |
|
Alexander Birukoff |
|
|
|
|
|
|
191717 (Laser 4.7) |
|
Benjamin Reeser |
|
|
|
|
|
|
19238 (Optimist) |
|
Spencer von Peterffy |
|
19238 |
|
|
|
|
19635 (Optimist) |
|
Keith Grupenhoff |
|
749756N |
|
|
|
|
20 (Optimist) |
|
Alex Schmitt |
|
|
|
|
|
|
Alex Schmitt |
|
|
|
|
|
|
20411 (Optimist) |
|
Brody Wood |
|
|
|
|
|
|
20482 (Optimist) |
|
Griggs Diemar |
|
|
|
|
|
|
206614 (Laser 4.7) |
|
Luciana Solorzano |
|
785896N |
|
|
|
|
20900 (Optimist) |
|
Oliver Janson |
|
20900 |
|
|
|
|
209629 (Laser 4.7) |
|
Samira Stein |
|
|
|
|
|
|
210460 (Laser 4.7) |
|
Paola Alvarez |
|
|
|
|
|
|
21256 (Optimist) |
|
Daniel De Oliveira |
|
21256 |
|
|
|
|
21325 (Optimist) |
|
Cort Snyder |
|
|
|
|
|
|
215643 (Laser 4.7) |
|
Martin Barrera |
|
|
|
|
|
|
21855 (Optimist) |
|
Umi Noritake |
|
737781S |
|
|
|
|
21924 (Optimist) |
|
Miles Julien |
|
762016w |
|
|
|
|
22183 (Optimist) |
|
Charles Julien |
|
773785Y |
|
|
|
|
22195 (Optimist) |
|
carolina zager |
|
762265N |
|
|
|
|
22276 (Optimist) |
|
Parker Tyson |
|
|
|
|
|
|
22587 (Optimist) |
|
Isabella Mendoza |
|
22587 |
|
|
|
|
22597 (Optimist) |
|
Jonathan Siegel |
|
|
|
|
|
|
22598 (Optimist) |
|
Danny Riano |
|
772886y |
|
|
|
|
37 (A Cat) |
|
Michael Christensen |
|
|
|
|
|
|
4.7 (Laser 4.7) |
|
Carling Davies |
|
|
|
|
|
|
5436 (Optimist) |
|
Christian Jurado |
|
|
|
|
|
|
8 Train (A Cat) |
|
Jeff Brauch |
|
687451R |
|
|
|
|
Asturias - USA21936 (Optimist) |
|
James Asturias |
|
|
|
|
|
|
Black and Blue (A Cat) |
|
Ben Hall |
|
103644M |
|
|
|
|
Blue Skye (Optimist) |
|
Skye Johnson |
|
|
|
|
|
|
boat (Optimist) |
|
Karter Tejera |
|
|
|
|
|
|
boat (Optimist) |
|
Tara Conway |
|
|
|
|
|
|
boat (Optimist) |
|
Maya Conway |
|
|
|
|
|
|
boat (Optimist) |
|
Ryan Garraty |
|
|
|
|
|
|
boat (Optimist) |
|
Colin Garraty |
|
|
|
|
|
|
boat (Optimist) |
|
Carlo Velazquez |
|
|
|
|
|
|
boat (Optimist) |
|
Matis Duffar-Calder |
|
|
|
|
|
|
boat (Optimist) |
|
Millie McCormick |
|
|
|
|
|
|
boat (Optimist) |
|
Nate McCormick |
|
|
|
|
|
|
boat (Optimist) |
|
Max Paul-Hus |
|
|
|
|
|
|
boat (Optimist) |
|
Gustavo Alonso |
|
|
|
|
|
|
Brayden Zawyer (Optimist) |
|
Brayden Zawyer |
|
773247N |
|
|
|
|
Brayden Zawyer |
|
|
|
|
|
|
Breaking Wind (Optimist) |
|
Finn Richards |
|
CAY1080 |
CAY1080 |
|
|
|
Bvs Performance (A Cat) |
|
Bret Moss |
|
|
|
|
|
|
CAN 1459 (Optimist) |
|
Andrew Chisholm |
|
|
|
|
|
|
CAN1650 (Optimist) |
|
Mats Braaten |
|
773422Y |
|
|
|
|
Clairvoyant (Optimist) |
|
Claire Ramsey |
|
|
|
|
|
|
Club boat (Optimist) |
|
Kailee Moure |
|
787077P |
|
|
|
|
Corchito (Laser Radial) |
|
Santiago Dillon |
|
|
|
|
|
|
CRYC (Optimist) |
|
Will Barnhart |
|
20402 |
|
|
|
|
Dawn Treader (Optimist) |
|
Gianpaolo Keating |
|
776357V |
|
|
|
|
Don Barredora (Optimist) |
|
Felix Mones Ruiz |
|
775885S |
ARGFM12 |
|
|
|
Drifter (A Cat) |
|
Chris Bolton |
|
201097R |
|
|
|
|
EET (Optimist) |
|
Shannon Stoik |
|
|
|
|
|
|
Fig (Optimist) |
|
Fernando Figueroa |
|
783789Q |
|
|
|
|
Fish (Laser Radial) |
|
Marlon Mulkay |
|
710335S |
|
|
|
|
Fogh Marine (Laser Radial) |
|
Lucas Fogh |
|
|
|
|
|
|
Fynn Olsen (Optimist) |
|
Fynn Olsen |
|
22581 |
|
|
|
|
Fynn Olsen |
|
|
|
|
|
|
H20 (A Cat) |
|
Tiger Berard |
|
|
|
|
|
|
Humberto Porrata (Laser Radial) |
|
Humberto Porrata |
|
761930N |
USAHP35 |
|
|
|
Hurricane Alley (A Cat) |
|
Dustin Romey |
|
231917N |
|
|
|
|
Jack Attack (Laser 4.7) |
|
Jack Gonzalez |
|
774294U |
|
|
|
|
Just Chill (Laser 4.7) |
|
Conor Kellett |
|
750345S |
USACK105 |
|
|
|
Just Ketchup (Optimist) |
|
Pierc |
|
|
|
|
|
|
Pierce Weber |
|
763167P |
|
|
|
|
KBYC (Optimist) |
|
Alfonso Lanseros |
|
22588 |
|
|
|
|
La balsera (Optimist) |
|
Evelyn Riano |
|
|
|
|
|
|
Lamm (Optimist) |
|
Tyler Lamm |
|
|
|
|
|
|
Lamm (Optimist) |
|
Drew Lamm |
|
|
|
|
|
|
Drew Lamm |
|
|
|
|
|
|
Laser (Laser Radial) |
|
Sammy Clark |
|
684771R |
USASC154 |
|
|
|
Laser (Laser Radial) |
|
Alex Gonzalez |
|
696371K |
USAAG122 |
|
|
|
Laser (Laser 4.7) |
|
Marianne Cook |
|
|
|
|
|
|
Laser (Laser) |
|
Dorje Hopkins |
|
394081A |
|
|
|
|
Laser (Laser 4.7) |
|
Lucia Gil |
|
784391T |
|
|
|
|
Laser (Laser Radial) |
|
Roberto Rodriguez |
|
|
|
|
|
|
Laser (Laser 4.7) |
|
Sebastian Lopez |
|
777433P |
|
|
|
|
Laser 4.7 (Laser 4.7) |
|
George Hider |
|
|
|
|
|
|
Laser 4.7 (Laser 4.7) |
|
Ava Hider |
|
|
|
|
|
|
Laser 4.7 (Laser 4.7) |
|
Tommy McCormick |
|
738293Z |
USATM165 |
|
|
|
LAser 4.7 (Laser) |
|
Ian Fox |
|
|
|
|
|
|
Laser 4.7 (Laser 4.7) |
|
Kevin Gosselin |
|
|
|
|
|
|
Laser 4.7 (Laser 4.7) |
|
Bruno Wencelblat |
|
720397S |
|
|
|
|
Laser 4.7 (Laser 4.7) |
|
Manuel Cadarso |
|
|
|
|
|
|
Laser 4.7 (Laser 4.7) |
|
Amaya Escudero |
|
|
|
|
|
|
Laser Radial (Laser Radial) |
|
Adrian Pasquali |
|
|
|
|
|
|
Lil barco (I420) |
|
Aidan Dennis |
|
|
|
|
|
|
Andreas Steinitz |
|
|
|
|
|
|
LR5 (A Cat) |
|
Bobby Orr |
|
662573L |
|
|
|
|
LULU (Optimist) |
|
Laura Hamilton |
|
729665N |
|
|
|
|
Laura Hamilton |
|
|
|
|
|
|
Lupe Tortilla (A Cat) |
|
John Tomko |
|
|
|
|
|
|
Max (Optimist) |
|
max chapman |
|
|
|
|
|
|
Mclaughlin Pro racer (Optimist) |
|
Isabella Henrich |
|
22335 |
|
|
|
|
MEX 977 (Optimist) |
|
MATEO CORTES |
|
|
MEX977 |
|
|
|
Monkey Business (Optimist) |
|
Sebastian Johan van de Kreeke |
|
|
|
|
|
|
N/A (Optimist) |
|
David Porzecanski |
|
|
|
|
|
|
N/A (Optimist) |
|
Alexandra (Coco) Kolaya |
|
785087V |
|
|
|
|
N/A (Laser 4.7) |
|
William Wardlaw |
|
|
|
|
|
|
N/A (Optimist) |
|
Truman Rogers |
|
|
|
|
|
|
Na (Optimist) |
|
Ryan Keenan |
|
|
|
|
|
|
Ooti (Optimist) |
|
Kyla Benesch |
|
|
|
|
|
|
Opti (Optimist) |
|
Owen Bischoff |
|
|
|
|
|
|
Opti (Optimist) |
|
Thomas Desrochers |
|
|
|
|
|
|
Opti (Optimist) |
|
Oliver Holt |
|
777259S |
|
|
|
|
Opti (Optimist) |
|
Jake Homberger |
|
750659R |
|
|
|
|
Opti (Optimist) |
|
Conor Merry |
|
|
|
|
|
|
Opti (Optimist) |
|
Melanie Lahrkamp |
|
761767A |
|
|
|
|
Opti (Optimist) |
|
Angel Lapadula |
|
|
|
|
|
|
Opti (Optimist) |
|
Olivia Drulard |
|
774086P |
|
|
|
|
Opti (Optimist) |
|
Patricia Drulard |
|
774087Q |
|
|
|
|
Opti (Optimist) |
|
Jack Drulard |
|
|
|
|
|
|
Opti (Optimist) |
|
Everett Bruckerhoff |
|
785251Y |
|
|
|
|
Opti (Optimist) |
|
Lamis Olsen |
|
|
|
|
|
|
pierce Olsen |
|
22582 |
|
|
|
|
Opti (Optimist) |
|
Cole Rogers |
|
766457R |
|
|
|
|
Opti (Optimist) |
|
Lindsay Davies |
|
|
|
|
|
|
Opti (Optimist) |
|
Joaquim Simoes |
|
772892Y |
|
|
|
|
Opti 11 (Optimist) |
|
Sam Merry |
|
|
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Xavier Marshall |
|
CAY1011 |
CAY1011 |
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
James Costa |
|
|
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Alex Charlton-Jones |
|
|
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Cadance Oswald |
|
762886X |
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Elina Oswald (Green) |
|
783695X |
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Simoe Moss |
|
|
|
|
|
|
Optimist (Optimist ) |
|
Jack Redmond |
|
735843F |
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Daniil Riabykh |
|
775376Z |
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Garrett Fox |
|
|
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Cole Fanchi |
|
|
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
MANUELA CARRILLO |
|
|
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Julia Gil |
|
786686W |
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Lucy Meagher |
|
696591S |
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Nicolas Ojesto |
|
784171W |
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Carlos Beckmann |
|
|
MEX971 |
|
|
|
Carlos Beckmann |
|
|
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
JERONIMO ABOGADO IRISH STEPHENSON |
|
|
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Liam McCarthy |
|
776854Y |
|
|
|
|
Liam McCarthy |
|
|
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Arantxa Argibay |
|
|
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Luis Pere |
|
783984z |
|
|
|
|
Luis Pere |
|
|
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Veer RAVAL |
|
|
|
|
|
|
Optimist (Optimist) |
|
Maxi Seuss |
|
|
|
|
|
|
Optimist Dinghy (Optimist) |
|
Ava McAliley |
|
772891X |
|
|
|
|
Optimist Dinghy (Optimist) |
|
Jackson McAliley |
|
721563Y |
|
|
|
|
Optimus (Optimist) |
|
KJ Hill |
|
762824Y |
|
|
|
|
Patriot (Optimist) |
|
Alejandro Escudero |
|
|
|
|
|
|
Pickles (Optimist) |
|
Beverly Ward |
|
|
|
|
|
|
Pulpfree (Optimist) |
|
Elliott Lipp |
|
761665V |
|
|
|
|
Real Estate Ink Solutions.com (A Cat) |
|
Mark Herendeen |
|
273338U |
usamh34 |
|
|
|
Red Rocket (Optimist) |
|
Marina Wardlaw |
|
|
|
|
|
|
Rocketpowermex (420) |
|
Daniel Ofarrill |
|
|
|
|
|
|
Rose (Laser 4.7 ) |
|
EVA GONZALEZ |
|
|
|
|
|
|
Sara (Optimist) |
|
Sara Ortiz Vey |
|
|
|
|
|
|
Schuerer (A Cat) |
|
Gordon Isco |
|
|
|
|
|
|
ShackAttack (A Cat) |
|
Ken Marshack |
|
121455L |
|
|
|
|
Sophie De Leon (Optimist) |
|
Sophie De Leon Urban |
|
|
|
|
|
|
TBC (Optimist) |
|
Ciara Murphy |
|
|
|
|
|
|
TBD (420) |
|
Cole Degner |
|
|
|
|
|
|
TBD (Optimist) |
|
Martin Cordoba |
|
786132X |
|
|
|
|
Martin Cordoba |
|
|
|
|
|
|
TBD (Optimist) |
|
Corbin Schaefer |
|
776152Q |
|
|
|
|
Theo (Optimist) |
|
theo chapman |
|
|
|
|
|
|
Tokyo Drift (I420) |
|
Ruby Farr |
|
|
|
|
|
|
Nixon Francis |
|
|
|
|
|
|
USA 0612 (Optimist) |
|
Afonso Cruz |
|
|
|
|
|
|
USA 18366 (Optimist) |
|
Diogo Cruz |
|
|
|
|
|
|
USA 20916 (Optimist) |
|
Owen Grainger |
|
296774K |
|
|
|
|
USA 21200 (Optimist) |
|
Carlos Roig |
|
|
|
|
|
|
USA 21303 (Optimist) |
|
Audrey Foley |
|
|
|
|
|
|
USA 21476 (Optimist) |
|
Ryan McGauley |
|
737721P |
|
|
|
|
USA 21482 (Optimist) |
|
Oliver von Peterffy |
|
|
|
|
|
|
USA 21977 (Optimist) |
|
Anna Vasilieva |
|
319120Q |
|
|
|
|
USA 22291 (Optimist) |
|
NICO GARCIA-CASTRILLON |
|
|
|
|
|
|
USA 22545 (Optimist) |
|
Daniel Van Puffelen |
|
703933A |
|
|
|
|
USA 924 (Optimist) |
|
Tommy Zaydon |
|
|
|
|
|
|
USA19294 (Optimist) |
|
EDWIN GUESS-STOLLMAN |
|
750004W |
|
|
|
|
USA19309 (Optimist) |
|
Daniel Guess-Stollman |
|
750003t |
|
|
|
|
USA19350 (Optimist) |
|
Finnegan Grainger |
|
|
|
|
|
|
USA20401 (Optimist) |
|
Reece Schwartz |
|
|
|
|
|
|
Water Warrior (Optimist) |
|
John Hartney |
|
766320P |
|
|
|
|
Watermelon 2.0 (Optimist) |
|
Rosie Simpson |
|
|
|
|
|
|
Wave Rider (Optimist) |
|
Antonio de Andrade |
|
776004Q |
|
|
|
|
Windsurfer () |
|
Megan Staubitz |
|
|
|
|
|
|
Winner (Optimist) |
|
Beck Brill |
|
776492T |
|
|
|
|
Winner Optimist (Optimist) |
|
Graceanna Dixon |
|
406139W |
|
|
|
|
x (Optimist) |
|
Aden Weinberg |
|
|
|
|
|
|
Yahwahnaaha (F18) |
|
TBA |
|
|
|
|
|
|
Chris Stater |
|
137007M |
|
|
|
|
Zim (Optimist) |
|
Wyatt Norman |
|
751697y |
|
|
|
|
Zim (Optimist) |
|
Bode Snider |
|
767520V |
|
|
|
|
Zoum (Optimist) |
|
Alex Garcon |
|
721131V |
|
|
|
|
Zoum- Racer (Optimist) |
|
Kellie Jauregui |
|
784369Q |
|
|
|
|