2017 Storm Trysail Club Block Island Race Week
Final Results Race 3
Select to view a specific Class results:
All Classes
C&C 30 North American Championship
IRC 1 North American Championship
IRC 2 North American Championship
IRC 3 North American Championship
J 105 New England Championship
J 109 North American Championship
J 44 North American Championship
J 88 East Coast Championship
Multihulls
ORC Club
Performance Cruising Class - Non-Spinnaker
Performance Cruising Class - Spinnaker
PHRF 1 East Coast Championship
PHRF 2 East Coast Championsship
PHRF 3 East Coast Championship
PHRF 4 East Coast Championship
Racing Circle
Division
Class
Starting Date
Starting Time
ORC/ORR
Distance
Wind
A Red Fleet
IRC
IRC 1 North American Championship
21/Jun/2017
12:45 PM
20.2 NM
14 Kts
A Red Fleet
IRC
IRC 2 North American Championship
21/Jun/2017
12:50 PM
20.2 NM
14 Kts
A Red Fleet
ORC
ORC Club
21/Jun/2017
12:55 PM
20.2 NM
14 Kts
A Red Fleet
IRC
IRC 3 North American Championship
21/Jun/2017
01:00 PM
20.2 NM
B White Fleet
One Design
J 44 North American Championship
21/Jun/2017
12:25 PM
17.6 NM
14 Kts
B White Fleet
One Design
C&C 30 North American Championship
21/Jun/2017
12:30 PM
17.6 NM
14 Kts
B White Fleet
One Design
J 109 North American Championship
21/Jun/2017
12:40 PM
17.6 NM
14 Kts
B White Fleet
One Design
J 88 East Coast Championship
21/Jun/2017
12:45 PM
17.6 NM
14 Kts
B White Fleet
One Design
J 105 New England Championship
21/Jun/2017
12:50 PM
17.6 NM
14 Kts
C Blue Fleet
PHRF_ToT
PHRF 1 East Coast Championship
21/Jun/2017
12:25 PM
16.3 NM
14 Kts
C Blue Fleet
PHRF_ToT
PHRF 2 East Coast Championsship
21/Jun/2017
12:30 PM
16.3 NM
14 Kts
C Blue Fleet
PHRF_ToT
PHRF 3 East Coast Championship
21/Jun/2017
12:35 PM
16.3 NM
14 Kts
C Blue Fleet
PHRF_ToT
PHRF 4 East Coast Championship
21/Jun/2017
12:40 PM
16.3 NM
14 Kts
C Blue Fleet Pursuit
One Design
Performance Cruising Class - Spinnaker
21/Jun/2017
12:05 PM
15.4 NM
14 Kts
C Blue Fleet Pursuit
One Design
Performance Cruising Class - Non-Spinnaker
21/Jun/2017
12:05 PM
15.4 NM
14 Kts
C Blue Fleet Pursuit
One Design
Multihulls
21/Jun/2017
12:05 PM
15.4 NM
14 Kts
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
A Red Fleet Racing
IRC Division
IRC 1 North American Championship
1
USA 95
Spookie
TP52
Steve & Heidi Benjamin
1.406
21/Jun/17 - 14:41:26
0:01:56:26
0:02:43:42
1
2
USA 52100
Hooligan
TP52
Theodore Papenthien
1.388
21/Jun/17 - 14:50:49
0:02:05:49
0:02:54:38
2
IRC 2 North American Championship
1
USA 50069
Temptation/Oakcliff
Custon Ker 50
Arthur Santry
1.256
21/Jun/17 - 15:06:37
0:02:16:37
0:02:51:35
1
2
USA 4243
Blazer
(Sub-Class 1)
Swan 42
Christopher Culver
1.160
21/Jun/17 - 15:20:43
0:02:30:43
0:02:54:50
2
3
USA 4214
Daring
(Sub-Class 1)
Swan 42
John Hele
1.165
21/Jun/17 - 15:20:54
0:02:30:54
0:02:55:48
3
4
USA 45454
Lir
Swan 45
John McNamara
1.181
21/Jun/17 - 15:19:52
0:02:29:52
0:02:57:00
4
5
USA 4206
Impetuous
(Sub-Class 1)
Swan 42
Paul Zabetakis
1.167
21/Jun/17 - 15:21:42
0:02:31:42
0:02:57:02
5
6
USA 4304
Christopher Dragon
Ker 43
Andrew & Linda Weiss
1.207
21/Jun/17 - 15:17:16
0:02:27:16
0:02:57:45
6
7
USA 4235
Apparition
(Sub-Class 1)
Swan 42
Ken Colburn
1.163
21/Jun/17 - 15:24:04
0:02:34:04
0:02:59:11
7
8
USA 60432
Cool Breeze
Mills 43 Custom
John Cooper
1.184
21/Jun/17 - 15:24:34
0:02:34:34
0:03:03:00
8
9
USA 45045
Pterodactyl
R/P 45 custom
Scott Weisman
1.307
21/Jun/17 - 15:11:28
0:02:21:28
0:03:04:54
9
IRC 3 North American Championship
1
USA 39516
Avalanche
Farr 395
Craig Albrecht
1.102
21/Jun/17 - 15:45:02
0:02:45:02
0:03:01:52
1
2
USA 52939
Teamwork
J 122
Robin Team
1.086
21/Jun/17 - 15:48:24
0:02:48:24
0:03:02:53
2
3
USA 70
Pendragon
X-41
Quentin Thomas
1.124
21/Jun/17 - 15:48:06
0:02:48:06
0:03:08:57
3
4
USA 39532
Old School
Farr 395
Ganson Evans
1.097
21/Jun/17 - 15:52:47
0:02:52:47
0:03:09:33
4
5
USA 60017
SKYE
Mills 41
Michael Bistany
1.119
21/Jun/17 - 15:50:51
0:02:50:51
0:03:11:11
5
6
USA 114
Varekai
J 120
Peter Hein
1.082
21/Jun/17 - 15:58:41
0:02:58:41
0:03:13:20
6
7
USA 52770
Gigi
J 122
Tom Mager
1.094
21/Jun/17 - 15:57:58
0:02:57:58
0:03:14:42
7
8
USA 60085
Moxiee
J 122
Daniel Heun
1.094
21/Jun/17 - 15:58:30
0:02:58:30
0:03:15:17
8
ORC Division
ORC Club
1
USA 38007
Kurranulla
Sydney 38
Stuart Jones
1.3131
21/Jun/17 - 15:44:20
0:02:49:20
0:03:42:21
1
2
USA 4212
The Cat Came Back
Swan 42
Lincoln Mossop
1.3945
21/Jun/17 - 15:35:17
0:02:40:17
0:03:43:31
2
3
USA 61017
Jeroboam
Farr 400
Laurent Givry
1.4939
21/Jun/17 - 15:25:47
0:02:30:47
0:03:45:15
3
4
USA 52643
Settler
NEB Tripp 43
Thomas Rich
1.4538
21/Jun/17 - 15:33:55
0:02:38:55
0:03:51:02
4
5
USA 25279
Shamrock Sensation
Nelson Marek 40
Ralph DiMattia
1.3119
21/Jun/17 - 15:53:14
0:02:58:14
0:03:53:49
5
6
USA 1200
High Noon
Tripp 41
Kenneth Luczynski
1.4434
21/Jun/17 - 15:38:25
0:02:43:25
0:03:55:53
6
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
B White Fleet Racing
One Design Division
J 44 North American Championship
1
01
USA 4412
Challenge IV
J 44
Jeffrey W. Willis
1
2
05
USA 4401
Maxine
(276)
J 44
William Ketcham
2
3
04
GBR 4410
Kenai
J 44
Chris Lewis
3
4
02
USA 4406
Glory
J 44
U.S. Coast Guard Academy
4
5
03
USA 4404
Gold Digger
J 44
James D. Bishop
5
6
07
USA 4403
Vamp
J 44
Leonard Sitar
6
7
06
USA 4405
Resolute
J 44
Don and Rick Rave
DNF
8
C&C 30 North American Championship
1
16
USA 30015
Themis
C&C 30
Walt Thirion
1
2
11
USA 30009
Extreme2
C&C 30
Dan Cheresh
2
3
14
USA 30016
Just A Friend
C&C 30
Clayton Deutsch
3
4
17
USA 11
Tiburon
C&C 30
Stephen Stroub
4
5
12
USA 30014
Flying Jenny
C&C 30
Sandra Askew
5
6
10
USA 30026
Don't Panic
C&C 30
Julian Mann
6
J 109 North American Championship
1
34
USA 51
Rush
J 109
Bill Sweetser
1
2
31
USA 197
Morning Glory
J 109
Carl Olsson
2
3
25
USA 274
Gossip
J 109
Steve Kenny
3
4
28
USA 72
Gut Feeling
(Corinthian)
J 109
Ted Herlihy
4
5
29
USA 125
Loki
J 109
David Rosow
5
6
23
USA 51992
Cosmo
J 109
George Tay
6
7
24
USA 200
Emoticon
(Corinthian)
J 109
Jonathan Rechtschaffer
7
8
39
USA 266
Vento Solare
J 109
Bill Kneller
8
9
26
USA 261
Growth Spurt
(Corinthian)
J 109
John Greifzu, Jr.
9
10
32
USA 267
Nordlys
(Corinthian)
J 109
Robert Schwartz
10
11
21
USA 360
Big Boat
(Corinthian)
J 109
William Rogers
11
12
33
USA 73
Rosalita
(Corinthian)
J 109
Rick Hanson
12
13
38
USA 203
URSA
(Corinthian)
J 109
Brooke Mastrorio
13
14
37
USA 239
Sweet Caroline
(Corinthian)
J 109
Christopher Ercole
14
15
20
USA 160
Ariel
(Corinthian)
J 109
Jeffrey Warren
15
16
22
USA 51888
Cleo
J 109
Ray Pepi
16
17
30
USA 71
Mistral
(Corinthian)
J 109
Dan Nash
17
18
40
USA 315
Waterdog
J 109
Glenn Marck
18
19
36
USA 332
Strider
(Corinthian)
J 109
Daniel Corcoran
19
20
27
USA 244
Guardian J
(Corinthian)
J 109
Don Dwyer
20
21
35
USA 337
Seawolf
(Corinthian)
J 109
Ken ODonnell
21
J 88 East Coast Championship
1
47
USA 1
Jazz
J 88
Douglas McKeige
1
2
51
USA 80
Wings
J 88
Mike Bruno
2
3
52
USA 35
Yonder
J 88
Douglas Newhouse
3
4
46
USA 24
Deviation
J 88
Iris Vogel
4
5
50
USA 91
Red Sky
J 88
John Pearson
5
6
48
USA 57
MI2
J 88
Donald Nicholson
6
7
49
USA 81
Nevermore
J 88
Ken & Drew Hall
7
J 105 New England Championship
1
58
USA 96
Good Trade
J 105
Bruce Stone / Nicole Breault
1
2
60
USA 334
loulou
J 105
OJ Young
2
3
57
USA 50
Eclipse
J 105
Damian Emery
3
4
69
USA 220
Bat IV
J 105
Andrew Kennedy
4
5
65
USA 456
Sterling
J 105
Mark Lindquist
5
6
67
USA 274
Trifecta
J 105
Thom Hering
6
7
64
USA 523
Santas Reign, Dear
J 105
Donald Santa
7
8
63
USA 44105
Rigadoon
J 105
Kyle Riggs
8
9
55
USA 51178
Atalanta
J 105
Marty Galligan
9
10
68
USA 344
Two Feathers
J 105
Mark Masur
10
11
59
USA 249
LauraBea
J 105
Max Kalehoff
11
12
61
USA 211
Pieces of Eight
J 105
Jonah Israelit
12
13
66
USA 627
Tolo
J 105
Richie Palmer
13
14
62
USA 630
Planet Claire
J 105 SD
John Koten
DNC
15
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
C Blue Fleet Racing
PHRF_ToT Division
PHRF 1 East Coast Championship
1
USA 16
Partnership
(Sub-Class 2)
J 111
David and Maryellen Tortorello
33.0 / 1.1149
21/Jun/17 - 14:41:29
0:02:16:29
0:02:32:10
1
2
USA 50282
Miracle
R/P 44
Michael Cashel
3.0 / 1.1754
21/Jun/17 - 14:35:07
0:02:10:07
0:02:32:56
2
3
USA 30
Wicked 2.0
(Sub-Class 2)
J 111
Douglas Curtiss
33.0 / 1.1149
21/Jun/17 - 14:42:32
0:02:17:32
0:02:33:20
3
4
USA 40
Seabiscuit
Farr 30
Kevin McNeil
51.0 / 1.0815
21/Jun/17 - 14:47:23
0:02:22:23
0:02:33:59
4
5
USA 60909
Bravo
(Sub-Class 2)
J 111
Sedgwick Ward
33.0 / 1.1149
21/Jun/17 - 14:43:23
0:02:18:23
0:02:34:17
5
6
USA 26
Andiamo
(Sub-Class 2)
J 111
Paul Strauch
33.0 / 1.1149
21/Jun/17 - 14:44:43
0:02:19:43
0:02:35:46
6
7
USA 60059
Ranger
Farr 40
Gunnar Hough
-6.0 / 1.1949
21/Jun/17 - 14:38:05
0:02:13:05
0:02:39:01
7
8
122
Family Stuff
Melges 32
Wes Maxwell
24.0 / 1.1324
21/Jun/17 - 14:46:48
0:02:21:48
0:02:40:34
8
9
USA 51356
Spectre
J 125
Brian Prinz
-6.0 / 1.1949
21/Jun/17 - 14:39:37
0:02:14:37
0:02:40:51
9
10
USA 2036R
Shearwater
Sydney 36
Joe Whelan Chris Bjerregaard
51.0 / 1.0815
21/Jun/17 - 14:56:12
0:02:31:12
0:02:43:31
10
11
60351
Blue Fire
Summit 35
Bill Baxter III
51.0 / 1.0815
21/Jun/17 - 14:56:14
0:02:31:14
0:02:43:34
11
12
USA 60026
Beau Che II
(Sub-Class 2)
J 111
Bill Thomas
33.0 / 1.1149
21/Jun/17 - 14:53:04
0:02:28:04
0:02:45:05
12
13
USA 43640
Wired
Tripp 40
John Kimberly
45.0 / 1.0924
21/Jun/17 - 15:07:48
0:02:42:48
0:02:57:51
13
PHRF 2 East Coast Championsship
1
USA 8001
XLR8
Carrera 280
Brad Porter
90.0 / 1.0156
21/Jun/17 - 14:56:31
0:02:26:31
0:02:28:48
1
2
USA 738
Dark Energy
Melges 24
Laura Grondin
99.0 / 1.0015
21/Jun/17 - 15:03:43
0:02:33:43
0:02:33:57
2
3
USA 2609
Hall Pass
Donovan GP 26
Jim Carkhuff / Ken Schmidt
81.0 / 1.0301
21/Jun/17 - 15:00:30
0:02:30:30
0:02:35:02
3
4
USA 60029
Ranger
Morris 42x
Kenneth Weg
72.0 / 1.0450
21/Jun/17 - 15:00:21
0:02:30:21
0:02:37:07
4
5
USA 52816
RockIt 2.0
Columbia 30-2 Sport
Lance Ryley
69.0 / 1.0501
21/Jun/17 - 15:00:59
0:02:30:59
0:02:38:33
5
6
USA 52134
Whirlwind
Beneteau First 36.7
William Purdy
81.0 / 1.0301
21/Jun/17 - 15:04:01
0:02:34:01
0:02:38:39
6
7
USA 52361
Frequent Flyer
Beneteau First 36.7
Alistair Duke
81.0 / 1.0301
21/Jun/17 - 15:06:11
0:02:36:11
0:02:40:53
7
8
USA 43663
Caliente
Tripp 36
Joel Z. Green
72.0 / 1.0450
21/Jun/17 - 15:04:35
0:02:34:35
0:02:41:32
8
9
USA 51639
Himmel
Dehler 39
Donald Snelgrove
75.0 / 1.0400
21/Jun/17 - 15:07:41
0:02:37:41
0:02:43:59
9
10
USA 32581
Leading Edge
J 35
Tom Sutton
75.0 / 1.0400
21/Jun/17 - 15:08:46
0:02:38:46
0:02:45:07
10
11
USA 69
Sunshine Daydream
Beneteau First 36.7
Chris Fesenmeyer
81.0 / 1.0301
21/Jun/17 - 15:12:00
0:02:42:00
0:02:46:53
11
PHRF 3 East Coast Championship
1
USA 381
Upsetter
J 80
Jason Viseltear
129.0 / 0.9573
21/Jun/17 - 15:14:50
0:02:39:50
0:02:33:01
1
2
USA 51362
Cymothoe
Sabre 362
David Alldian
135.0 / 0.9489
21/Jun/17 - 15:16:18
0:02:41:18
0:02:33:03
2
3
USA 197
Cool Breeze
J 29 Frac OB
John Cooper
117.0 / 0.9745
21/Jun/17 - 15:12:13
0:02:37:13
0:02:33:12
3
4
USA 283
Hustler
J 29 MHOB
John Esposito
111.0 / 0.9834
21/Jun/17 - 15:10:52
0:02:35:52
0:02:33:17
4
5
USA 269
Mighty Puffin
J 29 MH
Steve Thurston
111.0 / 0.9834
21/Jun/17 - 15:15:42
0:02:40:42
0:02:38:02
5
6
USA 40159
Stout
J 29 MHOB
Matthew Strand
111.0 / 0.9834
21/Jun/17 - 15:17:40
0:02:42:40
0:02:39:58
6
7
USA 40561
Dirty Harry
J 29
Jack McGuire
111.0 / 0.9834
21/Jun/17 - 15:18:02
0:02:43:02
0:02:40:20
7
8
USA 25752
The Ocho
Capo 30
Mark Cika
117.0 / 0.9745
21/Jun/17 - 15:25:40
0:02:50:40
0:02:46:19
8
9
USA 147
Red Stripe
Hobie 33
Ray Way
114.0 / 0.9789
21/Jun/17 - 15:35:32
0:03:00:32
0:02:56:43
9
PHRF 4 East Coast Championship
1
USA 4202
USA 4202
J 24
Brian Gibbs
174.0 / 0.8978
21/Jun/17 - 15:37:34
0:02:57:34
0:02:39:25
1
2
USA 20201
Brer Rabbit 3
C&C 33
David Strang
153.0 / 0.9246
21/Jun/17 - 15:37:03
0:02:57:03
0:02:43:42
2
3
USA 31550
Arabesque
Chance CTM 31
Robert Bruno
150.0 / 0.9286
21/Jun/17 - 15:38:12
0:02:58:12
0:02:45:29
3
4
USA 165
Speedway Boogie
Colgate 26
Chris Brady
159.0 / 0.9168
21/Jun/17 - 15:42:26
0:03:02:26
0:02:47:15
4
5
USA 1968
Night Moves
J 24
Colby Thim
DNF
174.0 / 0.8978
6
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
C Blue Fleet Pursuit Racing
One Design Division
Performance Cruising Class - Spinnaker
1
USA 60398
Testing Life
Tartan 46
Brian & Deb Mulhall
1
2
USA 43
Grimace
J 100
Benjamin Hodgson
2
3
USA 40789
Lora Ann
Express 37
Richard du Moulin
3
4
USA 3499
Uncle Al
J 24
Jeff Curtin
4
5
USA 118
Manitou
J 111
Greg Slamowitz
5
6
USA 52353
Mischief
Grand Soleil 40
Peter Henry
6
7
USA 40253
Orion
S2 10.3
Bryan Coon
7
8
USA 4
Reef Points
Westerly Marine 60
Gurdon Wattles
8
9
GRE 55
Irie 2
Ker 55
Brian Cunha
9
10
USA 60064
Ringle X
X-Yachts X4
Bob Rodgers / Ted Ruegg
DNF
11
Performance Cruising Class - Non-Spinnaker
1
USA 50670
Starlight
Cambria 46
John de Regt
1
2
USA 11426
Rascal
Ericson 39
Christopher Schneider
2
3
USA 31401
Tenderly
Friendship 40
Mark Masiello
3
4
USA 32708
Checkmate
Alden 44
Frank Flores
4
5
USA 320
Latitude
Mason 43
Brian Gillen
5
6
899
Happenstance
O'Day 34
Thomas Talbot
6
7
USA 63
Sea Biscuit
Sabre 402
Michael Jennings
7
8
USA 60344
Chateauneuf du Pape
Sun Odessey 44
John Pape
8
9
USA 60665
Tartaruga
Jeanneau 409
David Messenger
DNC
11
10
USA 51229
Meddler
J 29
Peter B Hilgendorff
DNF
11
Multihulls
1
USA 5504
Jammy
Gunboat 55
Thomas Lee
1
2
USA 001
Triple threat
Corsair 43
Timothy Lyons
2
3
USA 415
Belafonte
Corsair 31R
P. Michael Patterson
3
4
USA 110
Blue Steel
F-32rx
Randel Osborne
4
5
USA 13
Flight Simulator II
Corsair Cruze 970
Tom Reese
5
2017 Storm Trysail Club Block Island Race Week
Corinthian Teams - Final Results Race 3
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
B White Fleet Racing
One Design Division
J 109 North American Championship
1
28
USA 72
Gut Feeling
J 109
Ted Herlihy
4
2
24
USA 200
Emoticon
J 109
Jonathan Rechtschaffer
7
3
26
USA 261
Growth Spurt
J 109
John Greifzu, Jr.
9
4
32
USA 267
Nordlys
J 109
Robert Schwartz
10
5
21
USA 360
Big Boat
J 109
William Rogers
11
6
33
USA 73
Rosalita
J 109
Rick Hanson
12
7
38
USA 203
URSA
J 109
Brooke Mastrorio
13
8
37
USA 239
Sweet Caroline
J 109
Christopher Ercole
14
9
20
USA 160
Ariel
J 109
Jeffrey Warren
15
10
30
USA 71
Mistral
J 109
Dan Nash
17
11
36
USA 332
Strider
J 109
Daniel Corcoran
19
12
27
USA 244
Guardian J
J 109
Don Dwyer
20
13
35
USA 337
Seawolf
J 109
Ken ODonnell
21
2017 Storm Trysail Club Block Island Race Week
Sub-Class Scoring - Final Results Race 3
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
A Red Fleet Racing
IRC Division
IRC 2 North American Championship (Sub-Class 1)
1
USA 4243
Blazer
Swan 42
Christopher Culver
1.160
21/Jun/17 - 15:20:43
0:02:30:43
0:02:54:50
2
2
USA 4214
Daring
Swan 42
John Hele
1.165
21/Jun/17 - 15:20:54
0:02:30:54
0:02:55:48
3
3
USA 4206
Impetuous
Swan 42
Paul Zabetakis
1.167
21/Jun/17 - 15:21:42
0:02:31:42
0:02:57:02
5
4
USA 4235
Apparition
Swan 42
Ken Colburn
1.163
21/Jun/17 - 15:24:04
0:02:34:04
0:02:59:11
7
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
B White Fleet Racing
One Design Division
J 44 North American Championship (276)
1
05
USA 4401
Maxine
J 44
William Ketcham
2
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
C Blue Fleet Racing
PHRF_ToT Division
PHRF 1 East Coast Championship (Sub-Class 2)
1
USA 16
Partnership
J 111
David and Maryellen Tortorello
33.0 / 1.1149
21/Jun/17 - 14:41:29
0:02:16:29
0:02:32:10
1
2
USA 30
Wicked 2.0
J 111
Douglas Curtiss
33.0 / 1.1149
21/Jun/17 - 14:42:32
0:02:17:32
0:02:33:20
3
3
USA 60909
Bravo
J 111
Sedgwick Ward
33.0 / 1.1149
21/Jun/17 - 14:43:23
0:02:18:23
0:02:34:17
5
4
USA 26
Andiamo
J 111
Paul Strauch
33.0 / 1.1149
21/Jun/17 - 14:44:43
0:02:19:43
0:02:35:46
6
5
USA 60026
Beau Che II
J 111
Bill Thomas
33.0 / 1.1149
21/Jun/17 - 14:53:04
0:02:28:04
0:02:45:05
12
Back to previous page
Main Menu
Copyright ©
North Technology Group LLC
2000-2024
Terms & Conditions
•
Privacy_Policy